Rozbiórka do poziomu terenu obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego i będących w trwałym zarządzie PZS nr 1 w Krzyżowicach, wraz z utylizacją odpadów i uporządk. 2 zadania
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00665533
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00665533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 08:05
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c2f3f87-0d18-47bc-8f45-0a8f8955fb3c
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665533 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka do poziomu terenu obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego i będących w trwałym zarządzie PZS nr 1 w Krzyżowicach, wraz z utylizacją odpadów i uporządk. 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 722 17 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000115335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 2, Krzyżowice
1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 311 84 79
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzs-krzyzowice.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzs-krzyzowice.wroc.pl/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka do poziomu terenu obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego i będących w trwałym zarządzie PZS nr 1 w Krzyżowicach, wraz z utylizacją odpadów i uporządk. 2 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c2f3f87-0d18-47bc-8f45-0a8f8955fb3c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045920/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Rozbiórka obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego usytuowanych w granicach dz. 195/5 obręb Krzyżowice - Wierzbica, gm. Kobierzyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.6.26.2024.MJ.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbiórka obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego, usytuowanych w granicach dz. 195/5 obręb: 0026 Krzyżowice Wierzbice, gm. Kobierzyce“.Zakres robót obejmuje rozbiórkę obiektów budowlanych do poziomu terenu wokół poszczególnych budynków i budowli:
1) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 62,
2) budynek gospodarczy (garaż), oznaczony na mapie nr 64,
3) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 123,
4) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 65,
5) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 151,
6) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 57,
7) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 175,
8) budynek gospodarczy (OBORA II), oznaczony na mapie nr 55,
9) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 35,
10) wiata (zadaszenie) dystrybutorów oznaczone na mapie nr 2
11) ogrodzenie z cegły, oznaczone na mapie nr 3
12) rampa najazdowa, oznaczony na mapie nr 1,
13) budynek gospodarczy, oznaczony na mapie nr 4
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. II oraz zał nr 6,7 i 8 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 406491,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbiórka obiektów budowlanych stanowiących własność Powiatu Wrocławskiego będących w stałym zarządzane PZS Nr 1 w Krzyżowicach, usytuowanych w granicach dz. 82/10 obręb: 0026 Krzyżowice Wierzbice, gm. Kobierzyce“.Zakres robót obejmuje rozbiórkę dwóch budynków niemieszkalnych budowlanych do poziomu terenu oznaczonych na mapie nr 60i1 oraz 23 i1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdz. II oraz zał. nr 6-8 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 79984,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 768750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109756,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Build Investments Sp. Z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521724683
7.3.3) Ulica: ul. Legnicka 46/3
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-674
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176382,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36585,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48585,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Kobud" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521486976
7.3.3) Ulica: ul. Legnicka 16
7.3.4) Miejscowość: Środa Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 55-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48585,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |