Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Drwinia oraz jednostek organizacyjnych Gminy Drwinia
Gmina Drwinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00665685
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00665685/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 08:27
- Lokalizacja
- Drwinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43087cdd-9d55-45c3-bc1c-50a3beee3557
- Identyfikator
- 6831718453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665685 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Drwinia oraz jednostek organizacyjnych Gminy Drwinia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drwinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drwinia 57
1.5.2.) Miejscowość: Drwinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-709
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122849822
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.topor@drwinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drwinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Drwinia oraz jednostek organizacyjnych Gminy Drwinia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43087cdd-9d55-45c3-bc1c-50a3beee3557
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665685
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049880/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Kompleksową dostawę energii elektrycznej, obejmującą sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Drwinia oraz jednostek organizacyjnych Gminy Drwinia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649679
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 508675,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 266 .) dla potrzeb Gminy Drwinia oraz jednostek organizacyjnych Gminy Drwinia, tj.
1.Urząd Gminy w Drwini, Drwinia 57, 32-709 Drwinia
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świniarach, Świniary 74 , 32-709 Drwinia
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drwini, Drwinia 173, 32-709 Drwinia
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mikluszowicach, Mikluszowice 228, 32-708 Drwinia
5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dziewinie, Dziewin 231, 32-708 Drwinia
6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Grobli, Grobla 134, 32-709 Drwinia
7. Gminna Biblioteka Publiczna w Drwini, Drwinia 199, 32-709 Drwinia
8. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli, Grobla 155, 32-709 Drwinia.
9. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drwini, Drwinia 57, 32-709 Drwinia
10. Gminny Klub Sportowy GKS Drwinia, 32-709 Drwinia
11.Placówka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży, Niedary 24, 32-813 Uście Solne
12.Gminne Centrum Opieki nad Dziećmi do lat trzech, Drwinia 173, 32-709 Drwinia
13.Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dziewinie, Dziewin 48a, 32-708 Drwinia
14. Eko-Drwinia Sp. z o.o., Drwinia 57, 32-709 Drwinia
Całkowite szacunkowe zużycie energii [kWh] w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r. wynosi 783.784 kWh. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik do SWZ) wraz z wykazem obiektów zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia stanowiące integralną część niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Wartość faktycznie zakupionej energii może różnić się od zadeklarowanej i zależeć będzie od rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego, a Zamawiający nie będzie ponosił żadnych konsekwencji z tego tytułu. Podane zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz wartość zakupu energii są wyłącznie wartościami szacunkowym
4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |