Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Rad Laboratories Inc. dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00665771
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00665771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-20 08:44
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5680b3d8-ef1f-44f4-959d-65ce7604aa07
Identyfikator
7251843739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
257 948,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665771 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Rad Laboratories Inc.
dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

1.3.) Oddział zamawiającego: UMed w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473073308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-419

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 272 59 39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.kaczmarek@umed.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umed.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Rad Laboratories Inc.
dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5680b3d8-ef1f-44f4-959d-65ce7604aa07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068982/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.40 Odczynniki laboratoryjne firmy Bio-Rad Laboratories Inc.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niektóre z zamówień mogą być realizowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615605

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) i art. 214 ust 1 pkt 3) ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
Badania naukowe prowadzone przez pracowników Uniwersytetu Medycznego muszą być prowadzone przy użyciu odczynników laboratoryjnych i diagnostycznych pochodzących od renomowanych producentów, aby mieć pewność, co do wartości uzyskanych wyników. Naukowiec prowadzący projekt badawczy decyduje o wyborze produktu i producenta. Niejednokrotnie dostawy odczynników muszą być realizowane przez firmy posiadające autoryzację tych producentów oraz wyłączność na dystrybucję w Polsce. Jedynym oddziałem i autoryzowanym przedstawicielem producenta odczynników laboratoryjnych Bio-Rad Laboratories Inc w Polsce jest firma Bio-Rad Polska Sp. z o.o. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/146/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych Bio-Rad Laboratories Inc. dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257948,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257948,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257948,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bio-Rad Polska Sp. z. o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9510028953

7.3.3) Ulica: Przyokopowa 33

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-208

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257948,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zostaje zawarta na czas określony tj. 12 miesięcy od dnia jej podpisania i wygasa po upływie tego terminu lub wygasa przed upływem tego terminu w przypadku wyczerpania się kwoty, na jaką została zawarta umowa, przy czym o dacie zakończenia obowiązywania umowy decyduje zdarzenie, które nastąpi jako pierwsze.
2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy