Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz drobnego sprzętu mechanicznego

Gmina Władysławowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00665820
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00665820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-20 08:52
Lokalizacja
Władysławowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddb88fb0-4227-4de1-822a-1cf0f95b165d
Identyfikator
5871584426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665820 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz drobnego sprzętu mechanicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 19

1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl/pn/wladyslawowo/demand/187651/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz drobnego sprzętu mechanicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddb88fb0-4227-4de1-822a-1cf0f95b165d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066464/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa paliwa w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2026r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646872

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.ZAU.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup przez Zamawiającego paliw płynnych do pojazdów służbowych oraz drobnego sprzętu mechanicznego, w ilości:
• Olej napędowy: 14000 l,
• Benzyna bezołowiowa PB 95: 11700 l,
Ilości podane w Opisie Przedmiotu Zamówienia są wielkościami orientacyjnymi i nie wiążą Zamawiającego, a ich zakup będzie realizowany wg. bieżących potrzeb maksymalnie do wysokości środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
Zakupione paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ciekłych (Dz. U. 2024, poz. 1018) oraz odpowiednio norm PN-EN 228 (PB) i PN-EN 590 (ON).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział IV SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy