Sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie Sp. z o.o.
Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00665900
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00665900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 09:06
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34f4c10c-e2cb-4467-928b-bb1287eeb2cd
- Identyfikator
- 3020002009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00665900 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331031257
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chopina 29
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalbialogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalbialogard.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34f4c10c-e2cb-4467-928b-bb1287eeb2cd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy warzyw i owoców dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie Sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34f4c10c-e2cb-4467-928b-bb1287eeb2cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/N/10/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw i owoców na potrzeby kuchni
Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie Sp. z o.o.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ
3. Zamawiający wymaga, aby dostarczane produkty:
− były w pierwszym gatunkiem, kategorią lub klasą jakości;
− powinny być zgodne z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego
w Szczegółowym opisie zamówienia;
− były świeże, niezwiędnięte, twarde, bez śladów zepsucia i pleśni, o podobnej wielkości.
4. Dostawy zamówionych produktów realizowane będą od poniedziałku do soboty między godziną 6:00 a 10:00.
5. Zamawiający będzie informował telefonicznie lub e-mailem Wykonawcę o ilości produktów i dacie dostawy.
6. Wykonawca będzie dostarczał Zamawiającemu towar, w ilości wynikających z jednostkowego zamówienia Odbiór towaru, odbywać się będzie w magazynie Zamawiającego, przy udzialeprzedstawiciela Zamawiającego, który potwierdzi na piśmie przyjęcie dostawy, co będzie podstawą do zapłaty za dostarczony towar. Posiadanie towaru i ryzyko jego przypadkowej utraty lub uszkodzenia,
przechodzą na Zamawiającego z chwilą przejęcia dostawy.
8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych w pozycjach asortymentu, w zależności od potrzeb żywieniowych, niezbędnych do zrealizowania w danym momencie.
9. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar własnym środkiem transportu do magazynu Zamawiającego, na swój koszt i ryzyko. Środek transportu powinien być przystosowany do przewozu tego rodzaju towaru oraz spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne.
10. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał wdrożony system HACCP
w zakładzie/hurtowni z którego/ej dokonywana będzie dostawa przedmiotu zamówienia.
11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia dostarczonych towarów, jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości co do jakości, terminu przydatności do spożycia danego produktu lub gdy będzie on przewożony w nieodpowiednich warunkach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314535,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 377588,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314535,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW ,,PIOTREX'' Żaneta Żmudzka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 842 165 95 22
7.3.3) Ulica: Konopnickiej 11A
7.3.4) Miejscowość: Miastko
7.3.5) Kod pocztowy: 77-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314535,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |