po terminietermin 2026-05-14 10:00
Przetarg nieograniczony PN/31IK/04/2026 na dostawy implantów do zabiegów chirurgicznych wykonanych w celu leczenia schorzeń kręgosłupa w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (odcinek WCCK) Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 251446-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-04-14
- Termin
- 2026-05-14 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ortopedyczneImplanty chirurgiczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.