Prace związane z wycinką pod budowę linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Piła Krzewina
Lasy Państwowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666136
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 09:47
- Lokalizacja
- Lipka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91bbc854-cf67-4233-a7ee-324bebf8e458
- Identyfikator
- 7670005196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pozyskiwania drewnaUsługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewnaUsługi cięcia drewnaTransport dłużyc na terenie lasówUsługi wycinania drzew
Wykonawcy
1 przyznane
WOJCIECH PRĄDZIŃSKIKiełpin, PL · lot 0
104 766,48 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666136 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace związane z wycinką pod budowę linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Piła Krzewina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Lipka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064435
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mały Buczek 38
1.5.2.) Miejscowość: Lipka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-420
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipka@pila.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lipka.pila.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace związane z wycinką pod budowę linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Piła Krzewina2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91bbc854-cf67-4233-a7ee-324bebf8e458
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00483309/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Prace związane z wycinką pod budowę linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Piła Krzewina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595954
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157850,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lipka w związku z wycinką drzew pod budowę linii 400kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo-Piła Krzewina.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77210000-5 - Usługi pozyskiwania drewna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211000-2 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100-3 - Usługi cięcia drewna
77211200-4 - Transport dłużyc na terenie lasów
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104766,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122950,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104766,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Leśnych Wojciech Prądziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8431097468
7.3.3) Ulica: Kiełpin 11/2
7.3.4) Miejscowość: Kiełpin
7.3.5) Kod pocztowy: 77-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104766,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-20| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |