Przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych instytucji kultury, dla których Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest podmiotem tworzącym.
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666146
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 09:48
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81b6be18-75c8-418f-bac9-120cee18f93e
- Identyfikator
- 7392965551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi księgowe i audytorskie
Wykonawcy
1 przyznane
KPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL · lot 0
96 801 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666146 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych instytucji kultury,
dla których Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest podmiotem tworzącym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Emilii Plater 1
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-562
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@warmia.mazury.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.warmia.mazury.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/warmia.mazury1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych instytucji kultury,dla których Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest podmiotem tworzącym.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81b6be18-75c8-418f-bac9-120cee18f93e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018931/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 Przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych za lata 2024,2025 z możliwością przedłużenia umowy za lata 2026,2027 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511260
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.88.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 464522,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 97145,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu za rok 2024 i 2025, dla których samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest podmiotem tworzącym, w których wymagane jest badanie ustawowe, zgodnie z art. 64 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2023 r. poz. 120 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79210000-9 - Usługi księgowe i audytorskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96801 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96801 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7272767073
7.3.3) Ulica: ul. Ks. Bp. Wincentego Tymienieckiego nr 25C lok. 410
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-350
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96801 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-04-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Umowa z Wykonawcą będzie zawarta na badanie sprawozdania finansowego za rok 2024 oraz 2025 z możliwościąprzedłużenia na rok 2026 oraz 2027. Zgodnie z treścią artykułu 66 ust. 5 ustawy o rachunkowości umowa na badanie
sprawozdania finansowego z firmą audytorską powinna być zawarta na okres nie krótszy niż dwa lata z możliwością
przedłużenia na kolejne, co najmniej dwuletnie okresy. Zgodnie z tym Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego
podejmie decyzję o przedłużeniu umowy na kolejne 2 lata tj. 2026 i 2027.
2. Termin wykonania zamówienia:
1) Od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2025 r. za rok 2024;
2) Od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2026 r. za rok 2025;
w przypadku przedłużenia na kolejne 2 lata:
3) Od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2027 r. za rok 2026;
4) Od dnia zawarcia umowy do dnia 30 kwietnia 2028 r. za rok 2027.
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |