Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666182
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 09:53
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21732454-f0ba-4a22-9885-499e5072915c
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666182 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwicinski@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-21732454-f0ba-4a22-9885-499e5072915c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21732454-f0ba-4a22-9885-499e5072915c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.55 Usługi poligraficzne i introligatorskie na potrzeby jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 2 w zw. z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
Pierwotne ogłoszenie dot. zamówienia pn. „Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli” (nr ref. ZP-III.271.181.2024.KW), prowadzone w trybie podstawowym na podst. art. 275 pkt 1 ustawy Pzp zostało wszczęte w dniu 14.10.2024 r., termin składania ofert został wyznaczony na dzień 23.10.2024 r.
W toku prowadzonego postępowania nie złożono żadnej oferty, w związku z czym ww. postępowanie zostało unieważnione w trybie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Centralny Zamawiający planuje udzielić zamówienia (nr ref. ZP-III.271.193.2024.KW) w trybie zamówienia z wolnej ręki - Drukarni DUET Sylwester Tworek, ul. Wałowa 1 lok. 1, 37-450 Stalowa Wola, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
Centralny Zamawiający informuje, że nie zmienił warunków udziału w postępowaniu względem trybu zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d578a54b-5aae-40f5-ae3b-91ae8179f6b4
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-III.271.193.2024.KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7081,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola – Zamawiającego.
2. Wskazane świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli polegać będzie na wykonaniu i sukcesywnej dostawie następujących druków:
a) bloczków - skierowania na posiłek (2 880 sztuk),
b) wywiadów środowiskowych oraz załączników do wywiadów środowiskowych (23 520 sztuk),
c) Niebieska Karta (480 sztuk), zgodnych z aktualnym rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie rodzinnego wywiadu środowiskowego (Dz. U. 2021 poz. 893), obowiązującym od dnia 15 listopada 2021 r.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany sukcesywnie w ilościach wynikających
z zapotrzebowania składanych bezpośrednio przez Zamawiającego.
4. Dostawa druków będzie odbywać się sukcesywnie, w terminie do 5 dni roboczych od przekazania przez Zamawiającego jednostkowego zamówienia.
5. Zamawiający składa zamówienie w formie elektronicznej na adres e-mail, wskazany przez Wykonawcę.
6. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy na własny koszt i ryzyko oraz dokona jego rozładunku w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, przy
ul. Dmowskiego 1, pok. nr 13 (bloczki) i pok. nr 10 (wywiady środowiskowe, załączniki do wywiadów środowiskowych), 37-450 Stalowa Wola.
7. Termin i godzinę dostawy Wykonawca uzgodni z osobą upoważnioną.
8. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
9. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia, aż do chwili potwierdzenia odbioru przez Zamawiającego.
10. Wykonanie dostawy zostanie potwierdzone protokołem odbioru podpisanym przez Wykonawcę i Zamawiającego, stanowiącym Załącznik nr 2 do Wzoru umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji). Protokół zostanie podpisany po stwierdzeniu zgodności przedmiotu dostawy z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Zaproszeniu.
11. W przypadku dostarczenia druków niespełniających wymogów określonych przez Zamawiającego, odmówi on ich przyjęcia, a Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć druki wolne od wad w terminie do 3 dni roboczych.
12. Wykonawca odpowiada wobec Zamawiającego za wady fizyczne i prawne przedmiotu zamówienia. Przez wadę fizyczną rozumie się w szczególności jakąkolwiek niezgodność materialnych rezultatów dostaw przedmiotu zamówienia z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Zaproszeniu do negocjacji, w tym w szczególności: o niewłaściwej jakości.
13. Składając ofertę Wykonawca jednocześnie zapewnia, że jest w stanie zrealizować przedmiot zamówienia i dostarczyć go, o parametrach nie gorszych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, oraz że kwota złożonej Oferty zawiera wszelkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w szczególności, przygotowania, dostawy i rozładunku w siedzibie Zamawiających.
14. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia z zachowaniem należytej staranności i w sposób zapewniający ich wysoką jakość.
15. Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp zobowiązany będzie do:
a) Zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1222 z późń.zm) wykonujących następujące czynności: wykonanie przedmiotu zamówienia w szczególności składanie, nadruk, pakowanie - co najmniej w okresie wykonywania prac – chyba, że Wykonawca wykaże, że prace, o których mowa powyżej stanowiące przedmiot umowy, nie są wykonywane w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Wymaganie powyższe nie dotyczy prac wykonywanych bezpośrednio w całości przez osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.
b) Centralny Zamawiający wymaga aby osoby wykonujące czynności o których mowa powyżej w ramach łączącego je z pracodawcą stosunku pracy świadczyły ją osobiście, w miejscu i czasie wskazanym przez pracodawcę, pod jego kierownictwem
z podporządkowaniem służbowym, za wynagrodzeniem, z prawem do urlopu.
c) Wykonawca zobowiązany jest w ciągu 5 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy do przedłożenia Centralnemu Zamawiającemu aktualnej listy osób zatrudnionych na umowę o pracę przeznaczonych do realizacji przedmiotu zamówienia, o której mowa wyżej w trakcie realizacji zamówienia. Lista ta w przypadku zmiany osoby/osób wykonujących czynności, o których mowa powyżej winna być każdorazowo niezwłocznie aktualizowana.
d) W przypadku powierzenia przez Wykonawcę części zamówienia obejmującej wykonanie czynności o których mowa powyżej na rzecz podwykonawcy, obowiązek zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących te czynności dotyczyć będzie także podwykonawcy.
e) Podczas realizacji zamówienia Wykonawca (podwykonawca) na wezwanie Centralnego Zamawiającego winny będzie przedstawić dowody potwierdzające zatrudnianie na umowę o pracę osób, o których mowa w powyżej.
W przypadku nie wywiązania się przez Wykonawcę (podwykonawcę) z obowiązków o których mowa powyżej, Centralny Zamawiający przewiduje sankcje zgodnie z załączonym do Zaproszenia do negocjacji wzorem umowy.
16. Centralny Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
17. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do Wzoru umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji).
18. Pozostałe warunki zamówienia zostały zawarte we Wzorze umowy, który stanowi Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji.
19. UWAGA! Wzory druków (stanowiące Załącznik nr 5 do Zaproszenia do negocjacji) przesłane przez Centralnego Zamawiającego stanowią jedynie materiał poglądowy. Przed realizacją zaleca się kontakt z Kierownikiem Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9345,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drukarnia DUET Sylwester Tworek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 865110193
7.3.3) Ulica: Wałowa 1/1
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-450
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9345,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |