po terminietermin 2026-05-15 10:00
Przetarg nieograniczony PN/06DzOL/03/2026 dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatora do koagulologii
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 261436-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-04-16
- Termin
- 2026-05-15 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
AnalizatoryOdczynniki i środki kontrastoweOdczynniki do badania krwiOdczynniki laboratoryjne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.