Dostawa instrumentów muzycznych dla PSM I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666414
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 10:26
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4243c8cb-811e-4344-b39c-e973e4e10e55
- Identyfikator
- 8371015359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666414 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów muzycznych dla PSM I i II st. im. F. Chopina
w Sochaczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bartosza Głowackiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psmsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psmsochaczew
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4243c8cb-811e-4344-b39c-e973e4e10e551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa instrumentów muzycznych dla PSM I i II st. im. F. Chopinaw Sochaczewie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4243c8cb-811e-4344-b39c-e973e4e10e55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00624792/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa instrumentów muzycznych dla PSM I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624989
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych:
1. Skrzypce koncertowe 4/4 - lutnicze ( 1 szt.)
2. Wiolonczela, lutnicza ( 1 szt.)
3. Skrzypce 3/4 - szkolne ( 2 szt.)
4. Skrzypce 1/2 - szkolne ( 2 szt.)
5. Gitara klasyczna 3/4 ( 2 szt.)
6. Gitara klasyczna 7/8 ( 2 szt.)
7. Flet poprzeczny ( 2 szt.)
8. Obój nr 1 ( 1 szt.)
9. Obój nr 2 ( 1 szt.)
10. Saksofon altowy ( 2 szt.)
11. Saksofon tenorowy ( 1 szt.)
12. Ustniki do saksofonu altowego (2 szt.)
13. Klarnet B ( 2 szt.)
14. Trąbka B ( 1 szt.)
15. Trąbka B ( 1 szt.)
16. Puzon tenorowy Bb/F ( 1 szt.)
17. Gitara basowa ( 1 szt.)
18. Mini klawiatura (17szt.)
19. Zestaw perkusyjny (1 kpl.)
20. Zestaw talerzy do zestawu (1kpl.)
21. Pianino klasyczne (5 szt.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "ANDERSKI" Roman Anderski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Andrzej Bobak INSTRUMENTS BOBAK GRAPNY ; PRACOWNIA LUTNICZA KRYSTIAN GRZYBACZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6470521308
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |