Dostawa stanowisk dydaktycznych do laboratorium Biofizyki
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440226
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-01 09:24
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0edefa00-6347-4063-8221-376358c5da05
- Identyfikator
- 5540313107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440226 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stanowisk dydaktycznych do laboratorium Biofizyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001689
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. prof. S. Kaliskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-796
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pbs.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pbs.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9517531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa stanowisk dydaktycznych do laboratorium Biofizyki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0edefa00-6347-4063-8221-376358c5da05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078282/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.27 Symulatory, modele anatomiczne i fantomy człowieka wykorzystywane w celach dydaktycznych na kierunku lekarskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403966
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.243.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 268051,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nw. nowych stanowisk dydaktycznych
do laboratorium Biofizyki w Instytucie Matematyki i Fizyki WTiICh:
1) echografia ultradźwiękowa (obraz A);
2) echografia ultradźwiękowa (obraz B);
3) ultradźwiękowy efekt Dopplera i pomiar przepływu;
4) pole magnetyczne wokół prostego przewodnika;
5) pomiar prędkości dźwięku rura Kundta;
6) próg częstotliwości i górny próg słyszalności człowieka;
7) biologia i elektrofizjologia do tabletów (2 szt.);
8) zestaw eksperymentalny oka (2 szt.);
9) absorbcja światła (spektroskopia UV-VIS);
10) pomiar lepkości wiskozymetrem z opadającą kulką;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38410000-2 - Przyrządy pomiarowe
38300000-8 - Przyrządy do pomiaru
38424000-3 - Urządzenia pomiarowe i sterujące
38296000-6 - Przyrządy badawcze
33120000-7 - Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze
30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp – wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu.Jedyna złożona oferta w postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) ustawy Pzp, jako jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |