zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666512
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 10:40
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-294d7cbc-a82b-4658-a2c1-ccf238db6119
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666512 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
weterynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-294d7cbc-a82b-4658-a2c1-ccf238db6119
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta. Zamawiający ogłosił postępowanie w trybie podstawowym, zamieszczając ogłoszenie
w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2024/BZP 00455567/01. Postępowanie było prowadzone na platformie zakupowej https://piwet.ezamawiajacy.pl. Do dnia otwarcia ofert tj. do 8.11.2024 r do godz. 10:30 nie została złożona żadna oferta. Z uwagi na fakt, że zamawiający nie zmienia warunków ustalonych w pierwotnym postępowaniu zastosowani trybu zamówienia z uwagi na wskazana powyżej przesłankę jest możliwe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-23/327/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zawiesina, odpowiednia do hodowli komórkowej, BioReagent. Antybiotykowy/preciwgrzybiczy roztwór - zawiera 10 000 jednostek penicyliny, 10 mg streptomycyny i 25 μg amfoterycyny B na ml i jest rozpuszczany w zastrzeżonym buforze cytrynianowym. Zaleca się stosowanie w hodowli komórkowej w stężeniu 10 ml/l. Sterylność – filtrowany (0,1 μm)
wymagana ilość: 1 szt.
poz. 2 - proszek, BioReagent, odpowiedni do hodowli komórkowej, odpowiedni do hodowli komórek owadów, odpowiedni do hodowli komórek roślinnych, ≥99,5%. Numer CAS: 50-99-7. Masa cząsteczkowa: 180.16. Op. 1kg.
Wymagana ilość: 1 szt.
poz. 3 - Hexachlorobenzene-13C6 ≥99 atom % 13C, 99%. 10mg
wymagana ilość: 1 szt.
poz. 4 - MEM z solami Earle’a i L-glutaminą, bez wodorowęglanu sodu, proszek, odpowiedni do hodowli komórkowych. Nie zawiera - HEPES. Zawiera – phenol red. Poziom jakości 500. Opracowany tak, aby zawierał 9,5 grama proszku na litr podłoża.
wymagana ilość: 1 szt.
Poz. 5 - Wzorzec czystości min. 98%, certyfikat COA, preferowany RMP z akredytację ISO 17034
wymagana ilość: 1 szt.
Poz. 6 - Wodorowęglan sodu, NaHCO3, proszek, BioReagent, do biologii molekularnej, odpowiedni do hodowli komórkowej, odpowiedni do hodowli komórek owadów. Numer CAS:144-55-8; Masa cząsteczkowa: 84.01. Próba 99.5-100.5%. poziom jakości 300. Op. 500g
wymagana ilość: 1 szt.
Poz. 7 - Pirogronian sodu, proszek, BioReagent, odpowiedni do hodowli komórkowej, odpowiedni do hodowli komórek owadów, ≥99%. Numer CAS: 113-24-6; Masa cząsteczkowa: 110.04. poziom jakości – 200. Op. 25g.
wymagana ilość: 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Merck Life Science Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781002137
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-623
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4061,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-27| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |