usługi sprzątania w nieruchomościach w Warszawie i Poznaniu (w podziale na części)
Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666599
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 10:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b8be2a0-724f-4411-9fbb-432b21e99c39
- Identyfikator
- 5260015277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania
Wykonawcy
1 przyznane
MACIEJ NOWAKWarszawa, PL · lot 0
70 967,28 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666599 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługi sprzątania w nieruchomościach w Warszawie i Poznaniu
(w podziale na części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010347026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Moniuszki 1a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-014
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@fsusr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.fsusr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b8be2a0-724f-4411-9fbb-432b21e99c391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Osoba prawna typu korporacyjnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
usługi sprzątania w nieruchomościach w Warszawie i Poznaniu(w podziale na części)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b8be2a0-724f-4411-9fbb-432b21e99c39
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00374848/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi sprzątania w nieruchomości w Warszawie
1.3.3 Usługi sprzątania w nieruchomości w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603450
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FS.ZPN.251.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 239000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. część 1 – „Sprzątanie lokalu biurowego biura Zarządu FSUSR w Warszawie”.Usługa sprzątania powierzchni biurowej będzie wykonywana przez jedną osobę.
Charakterystyka nieruchomości oraz szczegółowy zakres przedmiotu umowy zawiera Załącznik nr 2 i 3 do PPU – Szczegółowy opis usługi.
Usługa sprzątania obejmuje:
a) Piętro XIV (zakres gwarantowany) – o łącznej powierzchni 504,30 m² (powierzchnia sprzątania 482,20 m²), na którą składają się pomieszczenia o charakterze biurowym, 4 łazienki z wc, 1 łazienka z prysznicem, pomieszczenia pomocnicze oraz kuchnia,
b) Piętro VII (zakres wg. prawa opcji) – o łącznej powierzchni 196,74 m² (powierzchnia sprzątania 191,20 m²), na którą składają się pomieszczenia o charakterze biurowym oraz kuchnia.
Dostęp na wszystkie piętra przy pomocy jednej z 4 dostępnych wind.
Dostęp do budynku mają wyłącznie osoby upoważnione - cały budynek jest wyposaży w kontrolę dostępu, system CCTV oraz całodobową ochronę fizyczną.
Całkowita powierzchnia objęta usługą sprzątania dotyczy piętra XIV oraz VII lokalu biurowego i wynosi 482,20 m2 + 191,20 m² = 673,40 m² (z usługi sprzątania wyłączone są powierzchnie wspólne).
Lokal nie jest własnością Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.5.) Wartość części: 59000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 2 – „Świadczenie usługi sprzątania nieruchomości FSUSR w Poznaniu”W każdym dniu roboczym usługa sprzątania ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych i innych pomieszczeń wewnątrz oraz terenu przyległego realizowana będzie przez minimum dwie osoby, zaś w soboty przez jedną osobę.
Szczegółowy zakres prac z podziałem na prace zewnętrzne oraz wewnętrzne zawarty jest w pkt. II.A. Załącznika nr 2 do PPU.
Całkowita powierzchnia do sprzątania budynku i terenu przyległego wynosi 1 530,29 m².
Nieruchomość jest własnością Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70967,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70967,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70967,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPER FACILITY SERVICES Maciej Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 092339540
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 78 lok 76
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-301
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70967,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |