„Świadczenie kompleksowej usługi cateringowej dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Płoskini”

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00666741
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00666741/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-20 11:09
Lokalizacja
Płoskinia, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9b81b43-ff63-41cf-8574-8e9f1149ee45
Identyfikator
5821634694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SMAKPOL-CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL · lot 0
163 833,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666741 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie kompleksowej usługi cateringowej dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Płoskini”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523817118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płoskinia 70

1.5.2.) Miejscowość: Płoskinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-526

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 607506336

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: com@ploskinia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ploskinia-ug.bip-wm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9b81b43-ff63-41cf-8574-8e9f1149ee45

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie kompleksowej usługi cateringowej dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Płoskini”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b81b43-ff63-41cf-8574-8e9f1149ee45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666741

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037068/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Świadczenie kompleksowej usługi cateringowej dla Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Płoskini”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00613546

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia; przedmiotem zamówienia jest „ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI CATERINGOWEJ DLA CENTRUM OPIEKUŃCZO- MIESZKALNEGO W PŁOSKINI”, polegającej na
przygotowaniu i dostarczeniu w opakowaniach jednorazowych w okresie 01.01.2025r. – 31.12.2025r. do Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Płoskini:
A. 3 285 zestawów żywieniowych w postaci:
- pierwszego śniadania
- dwudaniowego obiadu
- kolacji
B. 7530zestawów żywieniowych w postaci:
- dwudaniowego obiadu .
Szczegółowe informacje o przedmiocie zamówienia zawarte są w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166833,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166833,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166833,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SMAKPOL- CATERING SP.ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5783131760

7.3.3) Ulica: Browarna 83

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163833,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi