Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej nr 180646W - ulicy Piotra Wysockiego w Legionowie
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666836
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 11:28
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ec8abe8-9886-4c95-89dc-4f52d487aa7b
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666836 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej nr 180646W - ulicy Piotra Wysockiego w Legionowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej nr 180646W - ulicy Piotra Wysockiego w Legionowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ec8abe8-9886-4c95-89dc-4f52d487aa7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036658/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej nr 180646W - ul. P. Wysockiego w Legionowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584338
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.47.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia dotyczy remontu nawierzchni jezdni drogi gminnej nr 180646W - ulicy Piotra Wysockiego w Legionowie, uwzględnia wykonanie naprawy nawierzchni drogowych jezdni, zjazdu oraz pobocza.
2. Nie zakłada się zmiany geometrii układu drogowego oraz zmiany parametrów drogi. W ramach remontu zostanie uaktualnione oznakowanie pasa drogowego wraz z wykonaniem/montażem urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
3. W ramach robót budowlanych przewiduje się do wykonania:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) wykonanie warstw podbudów pomocniczej i zasadniczej,
4) regulacje urządzeń infrastruktury technicznej,
5) wykonanie nawierzchni zjazdu z kostki brukowej,
6) wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej,
7) wykonanie nawierzchni progów zwalniających,
8) wykonanie poboczy,
9) wdrożenie stałej organizacji ruchu,
10) roboty wykończeniowe.
4. W ramach przedmiotu zamówienia należy wdrożyć stałą organizację ruchu – zgodnie z projektem.
5. Po stronie wykonawcy pozostaje opracowanie i wdrożenie na czas przebudowy czasowej organizacji ruchu wraz ze wszystkimi uzgodnieniami.
6. Ponadto w ramach przedmiotu zamówienia przewiduje się remont cząstkowy zdegradowanej częściowo nawierzchni drogi dla pieszych.
Zadanie pn. ”Przebudowa i remont dróg publicznych w Gminie Miejskiej Legionowo (ul. Wysockiego, ul. Kaszubska, ul. Narutowicza, ul. Szwajcarska, ul. Dwernickiego, ul. Wrzosowa, ul. Zaciszna)” współfinansowano ze środków Województwa Mazowieckiego.
Zakres przedmiotu realizowany jest w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację Zadania pn. „Przebudowa i remont dróg publicznych w Gminie Miejskiej Legionowo (ul. Wysockiego, ul. Kaszubska, ul. Narutowicza, ul. Szwajcarska, ul. Dwernickiego, ul. Wrzosowa, ul. Zaciszna)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45454100-5 - Odnawianie
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1642898,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2598509,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1642898,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: ul. Zygmunta Modzelewskiego 35/42
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-679
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1642898,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |