Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni poszczególnych jednostek organizacyjnych Gminy Brzozie
GMINA BRZOZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00666861
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00666861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 11:33
- Lokalizacja
- Brzozie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-134c4762-667e-4158-8006-e174088b89e1
- Identyfikator
- 8741684639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666861 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni poszczególnych jednostek organizacyjnych Gminy Brzozie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BRZOZIE 50
1.5.2.) Miejscowość: Brzozie
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-313
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564912910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@brzozie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/1614/318/ogloszenie-o-zamowieniu-publicznym-pndostawa-oleju-opalowego-lekkiego-do-kotlowni-poszczegolnych-jednostek-organizacyjnych-gminy-brzozie-ir2715112024.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni poszczególnych jednostek organizacyjnych Gminy Brzozie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-134c4762-667e-4158-8006-e174088b89e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044495/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni poszczególnych jednostek organizacyjnych Gminy Brzozie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 640596,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
l) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego do pięciu kotłowni umiejscowionych w:
a) Szkoła Podstawowa w Brzoziu, 87-313 Brzozie 51b;
b) Samorządowy Żłobek „Brzozowy Gaik” , 87-313 Brzozie 51c;
c) Szkoła Podstawowa w Jajkowie, 87-313 Brzozie, Jajkowo 11;
d) Szkoła Podstawowa w Wielki Leźnie, 87-313 Brzozie, Wielkie Leźno 1;
e) Oczyszczalnia ścieków w Jajkowie dz. ew. 28/7, obręb Jajkowo.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport, wyładunek do miejsca przeznaczenia.
3) Dostarczany olej opałowy winien spełniać wymagania Polskiej Normy PN-C-96024:2011.
4) Wykonawca każdorazowo zobowiązany będzie do przedłożenia certyfikatu jakości oleju opałowego. W przypadku dostarczenia oleju opałowego bez wymaganego certyfikatu zamawiającemu (odbiorcom) przysługuje prawo odmowy przyjęcia oleju opałowego. Ewentualne szkody powstałe z tego tytułu będą obciążały wykonawcę.
5) Przedmiot zamówienia wykonawca będzie dostarczać własnym transportem z zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych przez osoby posiadające niezbędne — wymagane przepisami uprawnienia.
6) Sukcesywne dostawy odbywać się będą na koszt i odpowiedzialność Wykonawcy.
7) Szacowane — przewidziane zapotrzebowanie na olej opałowy wynosi 190 m3 przy czym zamawiający podkreśla, że szacunkowe zapotrzebowanie na olej opałowy może ulec zmianie ze względu na bieżące zapotrzebowanie spowodowane warunkami atmosferycznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 787933,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 802021,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 787933,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 870574807
7.3.4) Miejscowość: Frydrychowo 54
7.3.5) Kod pocztowy: 87-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 787933,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2028-12-31| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |