Najem 9 sztuk samochodów osobowych przystosowanych do przeprowadzania egzaminów państwowych w zakresie prawa jazdy kat. B, bez limitu kilometrów, na okres 48 miesięcy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00667010
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00667010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-20 11:53
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3fcdc92-41e0-457b-aaaf-71f886e0855e
Identyfikator
8882276374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667010 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Najem 9 sztuk samochodów osobowych przystosowanych do przeprowadzania egzaminów państwowych w zakresie prawa jazdy kat. B, bez limitu kilometrów, na okres 48 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910336490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielna 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542330950

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@word.wloclawek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.word.wloclawek.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3fcdc92-41e0-457b-aaaf-71f886e0855e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


samorządowa wojewódzka osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Egzaminowanie i szkolenie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Najem 9 sztuk samochodów osobowych przystosowanych do przeprowadzania egzaminów państwowych w zakresie prawa jazdy kat. B, bez limitu kilometrów, na okres 48 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3fcdc92-41e0-457b-aaaf-71f886e0855e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00604463/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 NAJEM 9 SZTUK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH PRZYSTOSOWANYCH DO PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH W ZAKRESIE PRAWA JAZDY KAT. B DLA WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO WE WŁOCŁAWKU, NA OKRES 48 MIESIĘCY

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiK.2500.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 456585,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Najem 9 sztuk samochodów osobowych przystosowanych do przeprowadzania egzaminów państwowych w zakresie prawa jazdy kat. B, bez limitu kilometrów, na okres 48 miesięcy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wraz z pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW dla kierującego i pasażerów w wysokości nie mniej niż 10.000,00 zł na każdą osobę oraz Assistance zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia”.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), ponieważ nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi