Remont drogi gminnej 363907K Ochotnica Dolna - Gardonie w km 0+000 - 0+140 położonej w Ochotnicy Dolnej, Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667186
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 12:10
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca6c0a71-8292-413e-b332-fe1654d22da8
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667186 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 363907K Ochotnica Dolna - Gardonie w km 0+000 - 0+140 położonej w Ochotnicy Dolnej, Gmina Ochotnica Dolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 262 09 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca6c0a71-8292-413e-b332-fe1654d22da81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 363907K Ochotnica Dolna - Gardonie w km 0+000 - 0+140 położonej w Ochotnicy Dolnej, Gmina Ochotnica Dolna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca6c0a71-8292-413e-b332-fe1654d22da8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046334/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont drogi gminnej 363907K Gardonie w km 0+000 - 0+140 oraz 1+165 - 1+260 w Ochotnicy Dolnej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567677
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.1.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189105,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi gminnej 363907K Ochotnica Dolna - Gardonie w km 0+000 - 0+140 położonej w Ochotnicy Dolnej.
2. Ogólna charakterystyka robót:
2.1. Roboty przygotowawcze:
a) Ścinanie poboczy trawnikowych,
b) Wykonanie zacięć na początku i na końcu odcinka,
c) Zerwanie wyciętych skrawków asfaltu,
d) Demontaż starego odwodnienia liniowego z korytek betonowych.
2.2 Odwodnienie:
a) Montaż nowego odwodnienia liniowego z korytek betonowych na ławie betonowej,
b) Wykonanie warsztatowe i montaż nakorytkowych rusztów stalowych, przejazdowych.
2.3 Roboty nawierzchniowe jezdni - wyrównanie średnio 3cm + siatka przeciwspękaniowa + w-wa wiążąca gr. 5cm + w-wa ścieralna 4cm
a) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
b) Ułożenie w-wy wyrównawczej,
c) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
d) Montaż siatki przeciwspękaniowej,
e) Ułożenie w-wy wiążącej,
f) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
g) Ułożenie w-wy ścieralnej,
2.4. Pobocza obustronne z mieszanki kruszyw łamanych, skropionych emulsją i grysem kamiennym.
2.5. Demontaż i montaż wodościeku poprzecznego typu Aco-drain lub równoważnego D400 o szer. zewn. 40cm i wysokości 40/50cm w km 0+000.
2.6. Regulacja zjazdów:
a) Regulacja zjazdów kostkowanych,
b) Regulacja zjazdu z płyt ażurowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji poza niniejszym SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy określają ponadto następujące dokumenty: Dokumentacje projektowe składające się z przedmiarów robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169746,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263649,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169746,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372221327
7.3.3) Ulica: Kamienica 1000
7.3.4) Miejscowość: Kamienica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-608
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169746,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |