Ochrona osób i mienia Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu
Muzeum Ludowych Instrumentów Muzyczych w Szydłowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667232
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667232/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 12:15
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e604578b-1d9b-4429-869f-b446b8ccc4ce
- Identyfikator
- 7991537749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667232 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona osób i mienia Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Ludowych Instrumentów Muzyczych w Szydłowcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142697100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kąpielowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeuminstrumentow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://muzeuminstrumentow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e604578b-1d9b-4429-869f-b446b8ccc4ce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona osób i mienia Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e604578b-1d9b-4429-869f-b446b8ccc4ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667232
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00535616/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Ochrona osób i mienia Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00626331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.26.1.2024.MŚ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonywanie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w siedzibie głównej Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu wraz z przyległym terenem (ul. Kąpielowa 8) oraz obsługę systemu monitoringu wizyjnego w obiektach. Ochrona, ma być wykonywana we wszystkie dni miesiąca, także w niedziele i święta, w systemie całodobowym (tj. 24 godziny na dobę) przez jednego pracownika ochrony, wspomaganego patrolem interwencyjnym Wykonawcy;
2) Wykonywanie usługi monitorowania drogą radiową sygnałów z lokalnego systemu sygnalizacji włamania i napadu znajdującego się w części (użytkowanej przez Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych) zabytkowego Zamku w Szydłowcu (ul. Sowińskiego 2);
3) Ochrona imprez organizowanych przez Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu. Usługa będzie polegać na ochronie fizycznej imprez kulturalnych organizowanych przez Muzeum. Ilość pracowników Wykonawcy niezbędnych do zapewnienia ochrony może się zmieniać w zależności od skali imprezy (min 1, max 3 pracowników). Muzeum planuje w 2025 r. 2 (dwie) imprezy, które będą wymagać dodatkowej ochrony, jednakże, ich dokładna ilość i rozmiar nie są na dzień dzisiejszy znane. Ilość imprez wymagających dodatkowej ochrony waha się od 2 do 5 w ciągu roku.
4) Ochrona fizyczna osób i mienia w salach ekspozycyjnych Zamawiającego, znajdujących się w zabytkowym Zamku w Szydłowcu (ul. Sowińskiego 2), w okresach wzmożonego ruchu turystycznego przez 3 dni w tygodniu (tj. piątek, sobota, niedziela) przez 1 osobę w godzinach otwarcia Muzeum (7 godzin dziennie). Zamawiający przewiduje, iż ochrona będzie wymagana w miesiącach maj- wrzesień. Zamawiający zastrzega możliwość rezygnacji z tej części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442246,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442246,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442246,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGENCJA OCHRONY KRAL I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991906572
7.3.3) Ulica: Jastrzębska 1
7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 26-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422246,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przewiduje wznowienie zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług przez kolejne 12 miesięcy.Zamawiający uwzględnił całkowitą wartość wznowionego zamówienia przy obliczaniu szacunkowej wartości zamówienia.
Wznowienie nie wymaga zmiany umowy i zależy od decyzji zamawiającego polegającej na przedłużeniu usługi na kolejny okres
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |