Opłaty za najem miejsc parkingowych dla pracowników PAŻP parkujących służbowo na parkingach PPL w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych w latach 2023-2027 r.
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667299
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-20 12:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0dddc4d-df88-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 5222838321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667299 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opłaty za najem miejsc parkingowych dla pracowników PAŻP parkujących służbowo na parkingach PPL w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych w latach 2023-2027 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140886771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieżowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-147
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pansa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pansa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zapewnienie służby żeglugi powietrznej, zarządzanie przestrzenią powietrzną oraz zarzadzanie przepływem ruchu lotniczego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opłaty za najem miejsc parkingowych dla pracowników PAŻP parkujących służbowo na parkingach PPL w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych w latach 2023-2027 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0dddc4d-df88-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00097837/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.43 Najem miejsc parkingowych na terenie portów lotniczych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z oświadczeniem P.P. Porty Lotnicze z dn. 02.01.2023 r. jest on wyłącznym podmiotem, który jako jedyny właściciel parkingów i stref parkingowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina przy ul. Żwirki i Wigury oraz przy ul. G. Bennetta może realizować najem miejsc parkingowych dla pracowników PAŻP pakujących służbowo na parkingach PPL w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych.
Nie istnieją żadne alternatywne rozwiązania zastępcze. W pobliżu Lotniska Chopina nie ma żadnych innych dostępnych parkingów i nie występuje żaden inny Wykonawca, który może zrealizować przedmiotowe zamówienie.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi okoliczność - usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze (Art. 214 ust. 1 pkt 1a))
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 41/PAŻP/2023/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 541711,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są opłaty za najem miejsc parkingowych dla pracowników PAŻP parkujących służbowo na parkingach PPL w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych w latach 2023-2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98351100-9 - Usługi parkingowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 541711,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polskie Porty Lotnicze spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP UE: PL5250000239
7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 1
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-146
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 541711,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |