„Budowa placów zabaw w Czerwinie, Jarnutach i Wólce Czerwińskiej”
Gmina Czerwin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667437
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667437/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 12:37
- Lokalizacja
- Czerwin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32e742ef-0ec3-4504-aec8-071a888a8b6f
- Identyfikator
- 7582349619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667437 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placów zabaw w Czerwinie, Jarnutach i Wólce Czerwińskiej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwin
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czerwin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tysiąclecia 1
1.5.2.) Miejscowość: Czerwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-407
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 761-45-67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32e742ef-0ec3-4504-aec8-071a888a8b6f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa placów zabaw w Czerwinie, Jarnutach i Wólce Czerwińskiej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32e742ef-0ec3-4504-aec8-071a888a8b6f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667437
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034938/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 „Budowa placów zabaw w Czerwinie, Jarnutach i Wólce Czerwińskiej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471749
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Zamawiający zgodnie z artykułem 92 ustawy PZP wymaga składania oferty wariantowej przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty wariantowej wraz z ofertą podstawową.
4.2 Oferta podstawowa
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placów zabaw w miejscowościach Czerwin, Jarnuty i Wólka Czerwińska.
Plac zabaw w Czerwinie opiera się na projektowanym układzie nawierzchni z kostki brukowej (59,5 m2) oraz istniejących urządzeń. Ścieżka poprowadzona została w taki sposób, by połączyć ze sobą dwie altany. Ogrodzenie panelowe z podmurówką (72 mb) wydziela plac o powierzchni 921 m2, częściowo granicami placu zabaw są istniejące altany. Zaprojektowano dodatkowe urządzenia zabawowe takie jak
- Huśtawka drewniana podwójna 3 m, siedzisko płaskie i siedzisko koszykowe;
- Karuzela tarczowa z siedziskami;
- Kosz na śmieci;
- Ławka z oparciem;
- Stojak na rowery;
- Lokomotywa;
- Wagon z dachem;
- Zestaw zabawowy
Zostaną zamontowane również ławki, kosze i stojaki na rowery. Pod wybranymi urządzeniami wymieniony zostanie grunt na piasek wiślany (250m2), zapewniający bezpieczeństwo użytkowania z urządzeń zabawowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa piasek został wydzielony od trawnika obrzeżami poliuretanowymi w kolorze zielonym. Zniszczone nawierzchnie trawiaste podczas wykonywania prac budowalnych powinny zostać wymienione.
Na placu zabaw w miejscowości Jarnuty przewidziano zamontowanie takich urządzeń zabawowych jak
- Huśtawka wahadłowa metalowa potrójna z bocianim gniazdem;
- Karuzela tarczowa z siedziskami;
- Karuzela krzyżowa trójramienna z siedziskami;
- Huśtawka ważka;
Huśtawka wahadłowa metalowa podwójna
Ponadto przewidziano wykonanie nawierzchni piaskowej z piasku wiślanego zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania placu zabaw. Założenia obejmują także wykonanie obrzeża poliuretanowego.
Na placu zabaw w miejscowości Wólka Czerwińska przewidziano zamontowanie takich urządzeń zabawowych jak:
- Huśtawka potrójna metalowa z bocianim gniazdem;
- Huśtawka ważka A;
- Zestaw zabawowy;
- Ławka z metalowym stelażem z oparciem;
- Ławka z metalowym stelażem bez oparcia;
Przewiduje się również wykonanie powierzchni piaskowej wraz z obrzeżami poliuretanowymi oraz wykonanie nawierzchni z kostki brukowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7.
4.3 Oferta wariantowa
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placów zabaw w miejscowościach Czerwin, Jarnuty i Wólka Czerwińska.
Plac zabaw w Czerwinie zostanie rozbudowany o następujące urządzenia zabawowe takie jak
- Huśtawka drewniana podwójna 3 m, siedzisko płaskie i siedzisko koszykowe;
- Karuzela tarczowa z siedziskami;
- Kosz na śmieci;
- Ławka z oparciem;
- Stojak na rowery;
- Lokomotywa;
- Wagon z dachem;
- Zestaw zabawowy
Zostaną zamontowane również ławki, kosze i stojaki na rowery. Zniszczone nawierzchnie trawiaste podczas wykonywania prac budowalnych powinny zostać wymienione.
Na placu zabaw w miejscowości Jarnuty przewidziano zamontowanie takich urządzeń zabawowych jak
- Huśtawka wahadłowa metalowa potrójna z bocianim gniazdem;
- Karuzela tarczowa z siedziskami;
- Karuzela krzyżowa trójramienna z siedziskami;
- Huśtawka ważka;
Huśtawka wahadłowa metalowa podwójna
Na placu zabaw w miejscowości Wólka Czerwińska przewidziano zamontowanie takich urządzeń zabawowych jak:
- Huśtawka potrójna metalowa z bocianim gniazdem;
- Huśtawka ważka A;
- Zestaw zabawowy;
- Ławka z metalowym stelażem z oparciem;
- Ławka z metalowym stelażem bez oparcia;
Przewiduje się również wykonanie nawierzchni z kostki brukowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132148,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193198,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132148,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMBA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462647108
7.3.4) Miejscowość: LUBLIN
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132148,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |