Zakup i dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty"

Park Narodowy "Ujście Warty"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00667573
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00667573/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-20 12:55
Lokalizacja
Górzyca, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-860f9e21-fc9a-4d35-938e-3eab5c58a084
Identyfikator
5981629880
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mundury bojoweKurtkiCzapkiSpodnieSpódniceRękawiceSkarpetyKrawatyPaskiSzaleObuwieAkcesoria do identyfikacji osóbOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież przeciwdeszczowaKoszuleRękawice roboczeOchronne nakrycia głowyOkulary ochronneObuwie ochronneButy gumoweKamizelki

Wykonawcy

3 przyznane

NARZĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSUCHY LAS, PL · lot 0
114 460,11 PLN
NARZĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSUCHY LAS, PL · lot 1
43 013,1 PLN
NARZĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSUCHY LAS, PL · lot 2
40 656,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667573 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Park Narodowy "Ujście Warty"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081005974

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chyrzyno 1

1.5.2.) Miejscowość: Górzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-113

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pnujsciewarty.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pnujsciewarty.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-860f9e21-fc9a-4d35-938e-3eab5c58a084

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667573

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00095283/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zaopatrzenie pracowników w sorty mundurowe i odzież BHP oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla Pacowników Parku Narodowego "Ujście Warty" na rok 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.164.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ (dla części 1, części 2 i części 3 zamówienia).

Część 1 – dostawa elementów umundurowania,

3. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia .
Do obowiązków Wykonawcy należy (dotyczy wszystkich części zamówienia – jeśli z treści nie wynika inaczej):
1) dostarczenie do siedziby Zamawiającego, na własny, koszt, w terminach, asortymencie oraz ilościach zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego,
2) dostarczenie (dotyczy Części 1 zamówienia) umundurowania wykonanego według wzorów określonych: Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 24 stycznia 2018 r. w sprawie wzoru legitymacji służbowej i wzorów umundurowania pracowników Służby Parków Narodowych, oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk (Dz. U. z 2018 r.,
poz. 344),
3) każdorazowo zapewnić dostawę danego zakresu asortymentu zamówienia (po ówczesnym złożonym zapotrzebowaniu) w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia pisemnego zamówienia/zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza dostawę kurierem. Dokumentacja dotycząca dostawy musi być dołączona do każdej partii dostarczonego asortymentu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35812000-9 - Mundury bojowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18223200-0 - Kurtki

18443320-5 - Czapki

18234000-8 - Spodnie

18232000-4 - Spódnice

18424000-7 - Rękawice

18317000-4 - Skarpety

18423000-0 - Krawaty

18425000-4 - Paski

18422000-3 - Szale

18800000-7 - Obuwie

30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób

4.5.5.) Wartość części: 99086,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ (dla części 1, części 2 i części 3 zamówienia).

Część 2 – dostawa odzieży ochronnej,

3. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Do obowiązków Wykonawcy należy (dotyczy wszystkich części zamówienia – jeśli z treści nie wynika inaczej):
1) dostarczenie do siedziby Zamawiającego, na własny, koszt, w terminach, asortymencie oraz ilościach zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego,
2) dostarczane (dotyczy Części 2 zamówienia) środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze jak również wszystkie elementy oraz materiały z które zostały wykonane jak również środki higieniczne muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (tekst jednolity - Dz.U. z 2021 r., poz. 222). W dziedzinie wymagań, norm, charakterystyki i stosowania środków ochrony indywidualnej należy stosować odpowiednio Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz.U.UE.L.2016.81.51).
3) każdorazowo zapewnić dostawę danego zakresu asortymentu zamówienia (po ówczesnym złożonym zapotrzebowaniu) w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia pisemnego zamówienia/zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza dostawę kurierem. Dokumentacja dotycząca dostawy musi być dołączona do każdej partii dostarczonego asortymentu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18220000-7 - Odzież przeciwdeszczowa

18332000-5 - Koszule

18234000-8 - Spodnie

18141000-9 - Rękawice robocze

18444000-3 - Ochronne nakrycia głowy

18142000-6 - Okulary ochronne

18830000-6 - Obuwie ochronne

18812200-6 - Buty gumowe

18317000-4 - Skarpety

4.5.5.) Wartość części: 35798,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa sortów mundurowych i odzieży bhp oraz oznak służbowych dla poszczególnych stanowisk dla pracowników Parku Narodowego "Ujście Warty".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 3 do SWZ (dla części 1, części 2 i części 3 zamówienia).

Część 3 – dostawa odzieży z wyhaftowanym logo/napisem,

3. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Do obowiązków Wykonawcy należy (dotyczy wszystkich części zamówienia – jeśli z treści nie wynika inaczej):
1) dostarczenie do siedziby Zamawiającego, na własny, koszt, w terminach, asortymencie oraz ilościach zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego,
2) każdorazowo zapewnić dostawę danego zakresu asortymentu zamówienia (po ówczesnym złożonym zapotrzebowaniu) w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia pisemnego zamówienia/zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza dostawę kurierem. Dokumentacja dotycząca dostawy musi być dołączona do każdej partii dostarczonego asortymentu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18332000-5 - Koszule

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18235400-9 - Kamizelki

4.5.5.) Wartość części: 36068,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114460,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114460,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114460,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810014026

7.3.3) Ulica: ul. Obornicka 14a

7.3.4) Miejscowość: SUCHY LAS

7.3.5) Kod pocztowy: 62-002

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114460,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43013,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43013,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43013,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810014026

7.3.3) Ulica: ul. Obornicka 14a

7.3.4) Miejscowość: SUCHY LAS

7.3.5) Kod pocztowy: 62-002

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43013,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40656,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40939,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40656,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810014026

7.3.3) Ulica: ul. Obornicka 14a

7.3.4) Miejscowość: SUCHY LAS

7.3.5) Kod pocztowy: 62-002

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40656,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy