„Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek”
Gmina Jabłonna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667604
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 13:00
- Lokalizacja
- Jabłonna-Majątek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1e8753b-990e-42be-a573-922a54768184
- Identyfikator
- 7132892826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667604 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jabłonna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jabłonna-Majatek 22
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna-Majątek
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-114
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjablonna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1e8753b-990e-42be-a573-922a547681841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1e8753b-990e-42be-a573-922a54768184
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045947/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek”, w ramach operacji typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599957
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa zbiornika retencyjnego służącego do gromadzenia wód opadowych i roztopowych w m. Jabłonna-Majątek” w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
Zakres realizacji zadania obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową zbiornika retencyjnego o powierzchni lustra wody ok 4800 m2 i średniej głębokości 2 – 2,9 m. w m. Jabłonna-Majątek na działce nr 263/1, zgodnie z wytycznymi zawartymi w Programie Funkcjonalno - Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45247210-5 - Roboty budowlane w zakresie tam
45247220-8 - Roboty budowlane w zakresie przelewów
45247230-1 - Roboty budowlane w zakresie grobli
45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
45247270-3 - Budowa zbiorników
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w oparciu o art. 255 pkt. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiająca zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego obarczone jest wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy. Mianowicie, w toku prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego okazało się, że niniejsza inwestycja jest niemożliwa do zrealizowania w terminie oznaczonym w postępowaniu z uwagi na fakt, iż inwestycja do prawidłowego wykonania wymaga uzyskania dokumentacji środowiskowej, a proces ten jest procesem długotrwałym, przekraczającym określony przez Zamawiającego termin realizacji zadania.
Powyższe okoliczności sprawiły, że nie jest możliwy wybór Wykonawcy przedmiotowej inwestycji, a postępowanie obarczone jest wadą, której nie da się usunąć, a która to wada uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |