Dostawa oleju opałowego (ok. 100 tys. dm3) w 2025 roku do obiektów Gminy Dąbrowa
Gmina Dąbrowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667686
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 13:12
- Lokalizacja
- Dąbrowa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3dd1df8a-70c5-4e6c-adc5-b9a0c81a972f
- Identyfikator
- 9910458640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667686 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego (ok. 100 tys. dm3) w 2025 roku do obiektów Gminy Dąbrowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413047
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. prof. Józefa Sztonyka 56
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-120
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@gminadabrowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadabrowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadabrowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego (ok. 100 tys. dm3) w 2025 roku do obiektów Gminy Dąbrowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dd1df8a-70c5-4e6c-adc5-b9a0c81a972f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008161/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa oleju opałowego (ok.100 tys. dm³) w 2025 roku do obiektów Gminy Dąbrowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603447
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego grzewczego (ok. 100 tys. dm3) w 2025 roku do obiektów Gminy Dąbrowa, tj. do:
1) Obiektów administrowanych przez Urząd Gminy Dąbrowa (faktura wystawiana na: jako nabywca i odbiorca: Gmina Dąbrowa, Dąbrowa ul. Ks. Prof. J. Sztonyka 56, NIP 991 04 58 640 dostarczana do Urzędu Gminy) tj.:
a) Budynek administracyjny Urzędu Gminy w Dąbrowie ul. Sztonyka 56,
b) Budynek administracyjny w Dąbrowie Pl. Powstańców Śl. 2,
c) Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie ul. Sztonyka 19,
d) Budynek świetlicy wiejskiej w Dąbrowie ul. Ks. prof. J. Sztonyka 19a,
e) Budynek administracyjny w Dąbrowie, ul. Ks. prof. J. Sztonyka 64,
f) Budynek-Pałacyk w Chróścinie, ul. Niemodlińska 39, 2)
2) obiektów jednostek oświatowych Gminy Dąbrowa (faktura wystawiana na: jako nabywca Gmina Dąbrowa, Dąbrowa ul. Ks. Prof. J. Sztonyka 56, NIP 991 04 58 640, dostarczana (jako odbiorca) do jednostek szkolnych) tj.:
a) Budynki Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścinie (obiekty przy ul. Niemodlińskiej 8d i 35) ul. Niemodlińska 8d,
b) Lokale mieszkalne w Chróścinie ul. Niemodlińska 8d,
c) Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie ul. Szkolna 9,
d) Budynek Publicznej Szkoły Podstawowej w Naroku ul. Szkolna19,
e) Budynek Publicznego Przedszkola w Chróścinie ul. Kościelna 19,
f) Budynek Publicznego Przedszkola w Naroku ul. Odrzańska 2,
g) Budynek Publicznego Przedszkola w Dąbrowie ul. Karczowska 7.
2. Olej opałowy o parametrach nie gorszych niż:
1) Wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg,
2) Zawartość siarki max. 0,1% ,
3) Gęstość w temperaturze 15°C max. 860 kg/m3,
4) Barwa: czerwona,
5) Temperatura zapłonu – min. 56°C,
6) Zawartość wody – max. 200 mg/kg.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379467,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403238,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379467,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED Paliwa sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262859519
7.3.3) Ulica: ul. Dworska 6
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379467,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |