Dostosowanie drogi pożarowej dla budynku SOSW w Damnicy do wymogów ppoż.
POWIAT SŁUPSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667734
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667734/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 13:19
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d835e047-2450-44bb-87c2-15d596bcdd19
- Identyfikator
- 8392587150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667734 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie drogi pożarowej dla budynku SOSW w Damnicy do wymogów ppoż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SŁUPSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szarych Szeregów 14
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: /59/ 84 18 510
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat.slupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9927331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie drogi pożarowej dla budynku SOSW w Damnicy do wymogów ppoż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d835e047-2450-44bb-87c2-15d596bcdd19
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667734
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025969/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie drogi pożarowej dla budynku SOSW w Damnicy do wymogów ppoż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.11.2024.V
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 461183,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Dostosowanie drogi pożarowej dla budynku SOSW w Damnicy do wymogów ppoż.”. Inwestycja realizowana jest zgodnie ze złożonym przez Powiat Słupski wnioskiem oraz WSTĘPNĄ PROMESĄ dotyczącą dofinansowania inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nr Edycja2RPOZ/2023/3609/PolskiLad.
2. Droga pożarowa (docelowe utwardzenie) o długości 95 metrów będzie posiadała szerokość 5 metrów i będzie przebiegała wzdłuż elewacji północnej zapewniając częściowy dostęp do elewacji budynku. Nawierzchnia utwardzona drogi zostanie wykonana jako starobruk z kostki kamiennej. Nawierzchnia ta będzie nawiązywała i odpowiadała charakterem dość dobrze zachowanej nawierzchni historycznej znajdującej się przed frontową częścią pałacu.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) korytowanie nawierzchni gruntowej pod wykonanie podbudowy utwardzenia;
2) wywóz i utylizacja ziemi i gruzu;
3) wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża;
4) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem;
5) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
6) wykonanie podsypki piaskowej;
7) wykonanie nawierzchni z zakupionej kostki kamiennej rozbiórkowej;
8) wykonanie krawężników kamiennych;
9) wykonie utwardzonego dojścia do budynku z kostki kamiennej wraz z krawężnikami;
10) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w dniu rozpoczęcia prac budowlanych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki od nr 9 do nr 13 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 p.z.p., tj. ze względu na to, że wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |