Preparaty czyszczące i detergenty
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00667811
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00667811/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 13:28
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4591366f-7630-4f2c-b256-88be498cd3d5
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667811 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Preparaty czyszczące i detergenty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 66 21 437
1.5.8.) Numer faksu: 14 66 21 155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4591366f-7630-4f2c-b256-88be498cd3d51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Preparaty czyszczące i detergenty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4591366f-7630-4f2c-b256-88be498cd3d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667811
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041927/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Środki czyszczące i polerujące
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-60/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14165,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Preparatów czyszczących i detergentów”, zgodnie z poniższymi zadaniami:Zadanie nr:1 Detergenty do zmywarek;
Zadanie nr:2 Preparaty czyszczące;
dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku
3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39831240-0 - Preparaty czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
4.5.5.) Wartość części: 8020,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Preparatów czyszczących i detergentów”, zgodnie z poniższymi zadaniami:Zadanie nr:1 Detergenty do zmywarek;
Zadanie nr:2 Preparaty czyszczące;
dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku
3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39831240-0 - Preparaty czyszczące
4.5.5.) Wartość części: 6145,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z treścią art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W dniu 12.12.2024 Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), zwaną dalej ustawą Pzp, na dostawę: „Preparatów czyszczących i detergentów” (ogłoszenie nr 2024/BZP 00650064 z dnia 12.12.2024 r.). Do czasu upływu terminu na składanie ofert tj. do 20.12.2024 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z treścią art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W dniu 12.12.2024 Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), zwaną dalej ustawą Pzp, na dostawę: „Preparatów czyszczących i detergentów” (ogłoszenie nr 2024/BZP 00650064 z dnia 12.12.2024 r.). Do czasu upływu terminu na składanie ofert tj. do 20.12.2024 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |