Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego na budynku magazynowym w Bazie Transportowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Łowickiej 32 a

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00667946
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00667946/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-20 13:46
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1669123b-e6ad-42c8-b993-16a0a8ddd6bd
Identyfikator
7260004458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ SERAFINNiesułowice, PL · lot 0
249 136,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00667946 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego na budynku magazynowym w Bazie
Transportowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Łowickiej 32 a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego na budynku magazynowym w Bazie
Transportowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Łowickiej 32 a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1669123b-e6ad-42c8-b993-16a0a8ddd6bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00667946

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239634/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego na budynku magazynowym w Bazie Transportowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Łowickiej 32a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne –
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji złożono dwie oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.

Uzasadnienie faktyczne –
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji, nr sprawy (Kb-III.2380.3.2024.JN) FZ-2380/65/2024/MK, do upływu terminu składania ofert złożono dwie oferty. Powyższe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 uPzp zostało unieważnione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Kb-III.2380.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane związane z remontem pokrycia dachowego z wykorzystaniem technologii hydronylonu na budynku magazynowym w Bazie Transportowej-KMP W Skierniewicach przy ul. Łowickiej 32a

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FBU SEKA – BUD Michał Serafin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120539140

7.3.3) Ulica: ul. Żurawia 3

7.3.4) Miejscowość: Niesułowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249136,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane