po terminietermin 2026-06-16 11:00
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 168/2026 Voltra
Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 324000-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-05-12
- Termin
- 2026-06-16 11:00
- Wartość
- 24 891 139,9 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242958778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.