zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00668041
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00668041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-20 13:56
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d59d6b18-679f-4dc2-b176-fbed5fbd47d0
Identyfikator
7160010761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

ROCHE DIAGNOSTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
3387,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00668041 z dnia 2024-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przteragi@piwet.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


weterynaria

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d59d6b18-679f-4dc2-b176-fbed5fbd47d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta. Zamawiający ogłosił postępowanie w trybie podstawowym, zamieszczając ogłoszenie
w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2024/BZP 00455567/01. Postępowanie było prowadzone na platformie zakupowej https://piwet.ezamawiajacy.pl. Do dnia otwarcia ofert tj., 23.08.2024 r do godz. 10.00 nie została złożona żadna oferta. Z uwagi na fakt, że zamawiający nie zmienia warunków ustalonych w pierwotnym postępowaniu zastosowani trybu zamówienia z uwagi na wskazana powyżej przesłankę jest możliwe.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ-23/127/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Paramagnetyczne kulki do oczyszczania DNA w protokołach manualnych oraz automatycznych, umożliwiające selekcję DNA określonej wielkości w zależności od zastosowanego stężenia kulek. Kulki zawieszone w buforze zawierającym mieszaninę PEG/NaCl powodującym wydajne wiązanie się jedno i dwuniciowego kwasu nukleinowego z kulkami. Produkt umożliwia oczyszczenie oraz selekcję wielkości fragmentów kwasów nukleinowych w procedurach przygotowania bibliotek NGS. Kulki umożliwiają wydajny odzysk jedno i dwuniciowego kwasu nukleinowego w szerokim zakresie stężeń od 1 ng do 5 ug.
wymagana ilość: 1 op. /60 ml

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272322068

7.3.3) Ulica: Domaniewska 28

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-672

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3387,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2024-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy