po terminietermin 2026-06-16 09:00
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (B44)
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 332263-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-05-15
- Termin
- 2026-06-16 09:00
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5783104467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.