Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21.10.2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Maz.
Gmina Ożarów Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00668454
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00668454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-20 15:00
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1975a434-4e97-4066-80d9-e0f2fa060a2e
- Identyfikator
- 1181766202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00668454 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21.10.2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Maz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ożarów Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 731 32 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ozarow-mazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozarow-mazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1975a434-4e97-4066-80d9-e0f2fa060a2e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21.10.2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Maz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1975a434-4e97-4066-80d9-e0f2fa060a2e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069593/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21.10.2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienia udziela się na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych w przypadku udzielania w
okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług zamówienia polegającego
na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia
podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21 października 2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Mazowieckim,
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: RZP.271.44.2022
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.59.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.44.75.2022 z dnia 21 października 2022 r., polegających na wykonaniu robót budowlanych w przedszkolu przy ulicy Tęczowej/1-go Maja w Ożarowie Mazowieckim, w szczególności w poniższym zakresie:
- roboty budowlane: wykładziny, malowanie pomieszczeń, kontrola dostępu do dźwigu osobowego, stolarka drzwiowa, zadaszenie piaskownic, automatyka bramy.
- roboty sanitarne: system klimatyzacji
- roboty elektryczne: rozbudowa systemu RTV o system SAT, system wideofonowi, dodatkowe gniazda elektryczne, ładowarka do samochodów elektrycznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1000000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1000000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1000000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. COMTER Paweł Trojanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015473103
7.3.3) Ulica: Głusk 4b
7.3.4) Miejscowość: Leoncin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-155
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |