Dostawa zestawu komputerowego na potrzeby Teatru Studyjnego PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00668648
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00668648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-20 16:22
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bf914ab-39fc-40ba-9954-952216ee5c2d
- Identyfikator
- 7240004952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00668648 z dnia 2024-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu komputerowego na potrzeby Teatru Studyjnego PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 61/63
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-323
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 422755841
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@filmschool.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.filmschool.lodz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawu komputerowego na potrzeby Teatru Studyjnego PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bf914ab-39fc-40ba-9954-952216ee5c2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z zastosowaniem zerowej stawki podatku VAT przy postępowaniach finansowanych z dotacji celowej wyniknęły oszczędności, które muszą zostać wydatkowane do końca roku. W związku z powyższym Zamawiający postanowił dokonać zakupu sprzętu komputerowego dla Teatru Studyjnego w celu wsparcia procesu dydaktycznego, w tym spektakli dyplomowych realizowanych w Teatrze. Z uwagi na fakt, że nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia, Zamawiający zadecydował o udzieleniu zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR/03/2024/DC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu komputerowego na potrzeby Teatru Studyjnego PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi. W skład zestawu wchodzą:
Apple Mac Mini - M2 | 16GB | 1TB
IIYAMA Monitor dotykowy 19 cali
Klawiatura Logitech bezprzewodowa K270
Mysz Logitech bezprzewodowa M705 (8 przycisków)
Klawiatura i mysz podłączana za pomocą jednego nadajnika Logitech Unifying, który umożliwia obsługę do 7 urządzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
30237410-6 - Myszka komputerowa
33195100-4 - Monitory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HERKULES PC Bogdan Drogosz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291503636
7.3.3) Ulica: ul. Romantyczna 14
7.3.4) Miejscowość: Izabelin
7.3.5) Kod pocztowy: 95-070
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9268,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie finansowane jest z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, umowa nr 183/DF-V/AF/2024 dotycząca udzielenia dotacji celowej na wydatki inwestycyjne z dnia 30 września 2024 r.| 2024-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |