Modernizacja posadzki w piwnicy pawilonu nr 5 oraz izolacja ścian zewnętrznych piwnicy i wymiana dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie nr 3 w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00440402
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00440402/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-01 10:12
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8450e317-3392-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
1231268996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWindyRóżne materiały budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budynkówBetonowanieRoboty murarskie i muroweRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440402 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja posadzki w piwnicy pawilonu nr 5 oraz izolacja ścian zewnętrznych piwnicy i wymiana dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie nr 3 w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chyliczkowska 14

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@piaseczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://piaseczno.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja posadzki w piwnicy pawilonu nr 5 oraz izolacja ścian zewnętrznych piwnicy i wymiana dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie nr 3 w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8450e317-3392-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440402

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383890

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja posadzki w piwnicy pawilonu nr 5 oraz izolacja ścian zewnętrznych piwnicy i wymiana dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie nr 3 w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii.”, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja posadzki w piwnicy pawilonu nr 5 oraz izolacja ścian zewnętrznych piwnicy i wymiana dźwigu towarowo-osobowego w pawilonie nr 3 w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii”. 2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty pomiarowe w tym geodezyjne,
3) roboty rozbiórkowe i demontażowe,
4) roboty ziemne,
5) profilowanie i zagęszczanie podłoża,
6) wykonanie utwardzeń terenu,
7) roboty betonowe,
8) roboty izolacyjne przeciwwodne i termiczne,
9) roboty elewacyjne,
10) roboty elektryczne,
11) roboty sanitarne,
12) roboty posadzkarskie,
13) roboty tynkarskie (w tym renowacyjne),
14) roboty glazurnicze,
15) roboty malarskie,
16) roboty w zakresie dźwigów osobowych,
17) ustawianie krawężników / obrzeży / palisad betonowych,
18) wykonanie warstw podbudowy,
19) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej / płytek betonowych,
20) wykonanie balustrad
21) roboty wykończeniowe oraz zagospodarowanie terenu,
22) wywóz i utylizacja pozostałości po pracach.
Szczegółowy zakres prac objętych niniejszą umową określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna oraz warunki ogólne dla umów na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

44190000-8 - Różne materiały budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 904369,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 904369,84 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane