„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 zasilanego gazem CNG”
Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440411
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-01 10:14
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f08dec1c-402e-4b1d-be2b-3cd84e37664a
- Identyfikator
- 5783125340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440411 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 zasilanego gazem CNG”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367431388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: szańcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: epgk@epgk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.epgk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/epgk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie czystości i porządku na rzecz GME
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 zasilanego gazem CNG”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f08dec1c-402e-4b1d-be2b-3cd84e37664a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2/EPGK/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie jednego nowego pojazdu specjalistycznego 2 – osiowego z zabudową typu wywrotka W3 zasilanego gazem CNG . Zakres zamówienia obejmuje dostawę pojazdu wraz z wyposażeniem i transport do siedziby Zamawiającego oraz finansowanie w formie leasingu na zasadach określonych w dokumentach niniejszego zamówienia. Warunki leasingu:1). Leasing operacyjny w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
2). Leasing operacyjny z opcją wykupu,
3). Czas trwania umowy – okres leasingu – 60 miesięcy - od daty dostarczenia przedmiotu zamówienia i jego przekazania Zamawiającemu do używania. Pierwsza rata leasingowa zostanie opłacona w kolejnym miesiącu po dostawie przedmiotu leasingu ( zamówienia) potwierdzonej protokołem odbioru podpisanym przez strony umowy,
4). Opłata wstępna 0 % wartości netto pojazdu,
5). Wartość wykupu - 10% wartości netto pojazdu + VAT,
6). Leasing operacyjny w walucie PLN,
7). Ilość rat leasingowych: 59 rat leasingowych płatnych w okresach miesięcznych, z terminem płatności 30 dniowym liczonym wg. dni kalendarzowych od daty wystawienia faktury,
8). Leasing oprocentowany o zmienną stopę procentową oparty o wskaźnik WIBOR 1 M,
8). Zamawiający dokona zapłaty wynagrodzenia na podstawie harmonogramu finansowego w terminach w nim przewidzianych. Wykonawca zobowiązuje się do wystawienia i przesłania faktur do Zamawiającego przed terminem płatności,
9). Zamawiający wyraża zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną na adres maila: epgk@epgk.pl lub inny wskazany przez Zamawiającego lub pobierania faktur w wersji elektronicznej z dedykowanego portalu klienta.
10). Wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie i załącznikach powinno obejmować wszystkie koszty, które poniesie Zamawiający w stosunku do Wykonawcy, zgodnie z Umową.
W szczególności powinno obejmować: koszt nabycia przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia (leasingu), wszelkie podatki oraz inne opłaty z wyjątkiem podatku od środków transportu, jakie powinien uiścić Zamawiający w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy leasingu,
11). Wynagrodzenie Wykonawcy na podstawie oferty nie obejmuje kosztów opłat za rejestrację pojazdu, opłat do jednostek dozoru technicznego, innych niż wskazane w SWZ opłaty związanych z realizacją jego wniosków i ewentualnym nienależytym wykonywaniem umowy przez Zamawiającego,
12). Zamawiający przez okres trwania umowy leasingu będzie ponosił koszty ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Zamawiający zawrze ubezpieczenie w ramach posiadanej polisy flotowej i będzie zwolniony z ubezpieczenia pojazdu za pośrednictwem Wykonawcy, jak również nie będzie ponosił żadnych kosztów związanych z udzieleniem przez Zamawiającego zgody na ubezpieczenie własne. Polisa będzie obejmowała zakres ubezpieczenia wskazanego przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |