Modernizacja oświetlenia stadionu sportowego w Jaszowicach, dz nr 58/4 - w formule zaprojektuj i wybuduj
Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00668839
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00668839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-22 14:55
- Lokalizacja
- Kobierzyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2171eb67-a494-4a98-89ba-8c5b2d06805c
- Identyfikator
- 8961565003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00668839 z dnia 2024-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia stadionu sportowego w Jaszowicach, dz nr 58/4
- w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367238600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dębowa 20
1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.pucek@sport-kobierzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sport-kobierzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2171eb67-a494-4a98-89ba-8c5b2d06805c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sportowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia stadionu sportowego w Jaszowicach, dz nr 58/4- w formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2171eb67-a494-4a98-89ba-8c5b2d06805c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025332/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oświetlenia stadionu sportowego w Jaszowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2720/KOSiR/ZPU/11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz wybudowanie i oddanie do użytkowania w stanie wolnym od wad i usterek: Modernizacja oświetlenia stadionu sportowego w Jaszowicach, dz. nr 58/4
2. Wykonawca zrealizuje zamówienia na podstawie Dokumentacji Projektowej opracowywanej przez siebie, zweryfikowanej i zatwierdzonej przez Zamawiającego w zakresie zgodności z PFU, oczekiwaniami Zamawiającego, zawartą umową przetargową oraz obowiązującymi przepisami prawa. Na podstawie opracowanej dokumentacji Wykonawca zrealizuje prace budowlane.
3. Zakres planowanych prac to w szczególności:
opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (w zakresie wynikającym z PFU) wraz
z pozyskaniem wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji, pozwoleń, zgłoszeń itp.;
prace związane z zabezpieczeniem, oznakowaniem terenu budowy (Placu Budowy);
prace przygotowawcze;
prace geodezyjne, pomiarowe;
prace rozbiórkowe, demontażowe, wyburzeniowe w tym między innymi:
- demontaż istn. naświetlaczy boiska do piłki nożnej na istn. masztach S1, S2, S3, S4 wraz
z belkami montażowymi
- demontaż zbędnego wyposażenia szafek Z-1 zlokalizowanych przy masztach zawierających
między innymi aparaturę sterująca oprawami
- demontaż zbędnego wyposażenia istn. rozdzielnicy zasilająco-sterującej oświetleniem stadionu
RSO
- rozbiórka istn. nawierzchni utwardzonej z kostki bet. wraz z podbudową oraz obrzeżami bet. na
ławach bet. (wraz z późniejszym odtworzeniem) w miejscach planowanych tras kabli
- usunięcie opon zlokalizowanych na podstawach istn. masztów S1, S2, S3, S4
prace związane z transportem, wywozem, składowaniem oraz utylizacją;
zakup, transport materiałów;
roboty ziemne
- wykonanie wykopów pod fundamenty planowanych masztów S5, S6
- wykonanie wykopów pod planowane linie elektroenergetyczne zasilająco/sterujące związane
z rozbudową oświetlenia murawy boiska
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż planowanych masztów S5, S6 wraz
z fundamentami itp
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż planowanych szafek Z-2 przy planowanych
masztach S5, S6
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż naświetlaczy LED wraz z belkami montażowymi
na istn. oraz planowanych masztach (naświetlacze LED wraz z dedykowanymi zasilaczami)
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż okablowania w nowych masztach oświetlenia
boiska
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż niezbędnej aparatury / wyposażenia / okablowania
w tym dedykowanych zasilacze naświetlaczy LED w istn. oraz planowanych szafek Z1, Z-2
(zlokalizowanych przy masztach oświetlenia boiska)
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż planowanych linii zasilających / sterujących (wraz
z podsypka, obsypką itp.) oraz instalacją odgromową związanych z modernizacją / rozbudową
oświetlenia boiska
odtworzenie darni w miejscu realizacji wykopów (tras kabli)
odtworzenie nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej wraz z podbudową w miejscu
realizacji wykopów (tras kabli)
zakup, transport, przygotowanie oraz montaż niezbędnej aparatury sterującej / osprzętu oraz
zabezpieczeń w szafce RSO związanej ze zmianą sposobu sterowania oświetleniem boiska
oczyszczenie i odświeżenie wraz z wymianą zamków istn. szafek Z-1 zlokalizowanych przy
istn. masztach oświetlenia boiska
zabezpieczenie podstaw istn. oraz planowanych masztów S1, S2, S3, S4, S5, S6 do wysokości
2,0m
trwałe zabezpieczenie wszystkich elementów mogące zagrażać zdrowiu bądź życiu ludzkiemu;
odtworzenie wszystkich elementów które ulegną na wskutek działania Wykonawcy
uszkodzeniu lub zniszczeniu (w tym prac rozbiórkowych) w czasie prac budowlanych;
wykonanie niezbędnych odbiorów, badań, pomiarów, inwentaryzacji, dokumentacji
powykonawczej, zgłoszeń w tym zakończenia robót i pozwolenia na użytkowanie itp.;
inne prace o charakterze przygotowawczym, pomocniczym i porządkowym;
inne prace wynikające z części rysunkowej PFU jak również treści PFU oraz jej załączników;
inne prace wynikające ze specyfiki zadania.
4. Szczegółowy zakres prac określony został w załączonym Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Twój Elektryk 24 Katarzyna Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961514690
7.3.3) Ulica: Nowa Wieś Kącka 51
7.3.4) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
7.3.5) Kod pocztowy: 55-080
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |