usługi pralnicze wraz z transportem dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 w Poznaniu
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00669018
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00669018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 08:28
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-533d243d-0ac0-4fd3-b03c-85337c56fd3e
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669018 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługi pralnicze wraz z transportem dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000683016
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-114
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.konarskiego@m.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.pl/mim/cuw/dom-pomocy-spolecznej,1129/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10076681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
usługi pralnicze wraz z transportem dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-533d243d-0ac0-4fd3-b03c-85337c56fd3e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069366/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 usług pralnicze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245427 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi pralnicze wraz z odbiorem artykułów brudnych i dostawą czystych oraz w zależności od potrzeb drobne naprawy krawieckie.
Miejsce odbioru i dostawy asortymentu:
1) Dom Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Konarskiego 11/13
2) Oddział Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zamenhofa 142a.
Zakres usługi obejmuje w zależności od bieżących potrzeb pranie w różnych zakresach temperatur, odplamianie, dezynfekcję, suszenie, maglowanie, prasowanie, sortowanie, drobne naprawy krawieckie, transport asortymentu od i do Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunki realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98311000-6 - Usługi odbierania prania
98315000-4 - Usługi prasowania
98393000-4 - Usługi krawieckie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. W postępowaniu ciągłość związania ofertą nie została zachowana. W postępowaniu jedyny Wykonawca nie był związany złożoną ofertą nieprzerwanie od dnia otwarcia ofert.Ponieważ termin związania upływał w sobotę, a Wykonawca nie miał wystarczająco dużo czasu na udzielenie odpowiedzi w terminie, wystąpiło uchybienia proceduralne, którego nie można skorygować. Terminu związania nie można przywrócić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258054,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258054,62 PLN
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |