Dostawa gazów laboratoryjnych na okres 24 miesięcy
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00669070
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00669070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-23 08:40
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f9c87b8-b4ee-4cfa-b80b-5fae0704db05
- Identyfikator
- 7781171963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669070 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gazów laboratoryjnych na okres 24 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294065
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zygmunta Noskowskiego 23
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-705
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.wssepoznan@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wsse-poznan
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi-wsse-poznan.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa gazów laboratoryjnych na okres 24 miesięcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f9c87b8-b4ee-4cfa-b80b-5fae0704db05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101669/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa gazów laboratoryjnych na okres 24 miesięcy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EA-ZP.272.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160075,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów do laboratoriów Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.
IV.1. W skład dostawy wchodzą również:
IV.1.1. dzierżawa butli wraz transportem;
IV.1.2. wniesienie do miejsca posadowienia tj.:
IV.1.2.a. butle 50 l do szaf przy trzech budynkach (Noskowskiego 21, Noskowskiego 23, Libelta 36);
IV.1.2.b. butle Azot 5.0 50L oraz Azot 5.0 10L piętro budynku przy ul. Libelta 36);
IV.1.2.c. butle 10 l parter i piętro w trzech budynkach (Noskowskiego 21, Libelta 36, Nowowiejskiego 60);
Wymiana butli odbywa się w obecności pracownika laboratorium.
Gazy powinny być fabrycznie nowe i spełniać wymagania obowiązujących norm. Gazy należy dostarczać w butlach zwrotnych, dopuszczonych do eksploatacji zgodnie z przepisami o dozorze techniczny, spełniających wymogi normy PN-EN 1089-3 lub PN-EN 1089 „Butle gazów. Znakowanie butli. Kod barwny” oraz obowiązujących przepisów w sprawie oznakowania butli.
Oferowany produkt powinien odpowiadać swoją charakterystyką opisowi podanemu w formularzu asortymentowo-ilościowym.
Dostarczone butle muszą posiadać ważną legalizację nie krótszą niż 6 miesięcy.
Butle nie mogą być zardzewiałe, muszą posiadać oczyszczony i zabezpieczony zawór.
Przy każdej pierwszej dostawie wykonawca będzie miał obowiązek dostarczyć poświadczenia jakości gazu i dodatkowo na każde żądanie zamawiającego.
Dostawa gazów następować będzie każdorazowo na odrębne zamówienie zamawiającego, określające rodzaj i ilość butli.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości dostaw, stosownie do rzeczywistych potrzeb oraz dokonanie przesunięć ilościowych pomiędzy pozycjami wyszczególnionymi w załączniku do umowy.
Dostawa butli powinna nastąpić w terminie trzech dni od momentu zgłoszenia zapotrzebowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 24000000-4 - Produkty chemiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150458,9 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170387,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150458,9 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Messer Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510109326
7.3.3) Ulica: ul. Maciejkowicka 30
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-503
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150458,9 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |