Budowa utwardzenia powierzchni gruntów przy budynkach Leśniczówki Parchowo i Osady Borsztal oraz przebudowa ogrodzenia Osady Borsztal
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lipusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00669076
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00669076/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-23 08:41
- Lokalizacja
- Lipusz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-576eea11-90ef-4143-986b-ce0d6d6b9d59
- Identyfikator
- 5910006114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenu
Wykonawcy
3 przyznane
KAZIMIERZ LASKAKościerzyna, PL · lot 0
60 608,83 PLNKAZIMIERZ LASKAKościerzyna, PL · lot 1
46 085,62 PLNKAZIMIERZ LASKAKościerzyna, PL · lot 2
69 328,54 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669076 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa utwardzenia powierzchni gruntów przy budynkach Leśniczówki Parchowo i Osady Borsztal oraz przebudowa ogrodzenia Osady Borsztal
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lipusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brzozowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Lipusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-424
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 680 07 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipusz@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lipusz.gdansk.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10088371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa utwardzenia powierzchni gruntów przy budynkach Leśniczówki Parchowo i Osady Borsztal oraz przebudowa ogrodzenia Osady Borsztal2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-576eea11-90ef-4143-986b-ce0d6d6b9d59
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669076
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00354194/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa utwardzeń osady Borsztal i leśniczówki Parchowo oraz przebudowa ogrodzenia osady Borsztal
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575390
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Numer referencyjny: NZP.270.10.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 241735,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa utwardzenia powierzchni gruntu przy budynku leśniczówki Parchowo.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu przy budynkach leśnictwa kostką betonową obramowaną opornikiem betonowym, umożliwiające połączenie komunikacyjne pomiędzy budynkami oraz bramami wjazdowymi. Ponadto, obejmuje rozbiórkę istniejącej nawierzchni z płyt betonowych sześciokątnych ze względu na ich zły stan techniczny i niespełnianie wymagań technicznych dla pojazdów miarodajnych.
Dla budowy utwardzenia przyjęto:
- nawierzchnię z kostki betonowej gr. 8cm,
- podsypkę cementowo-piaskową 1:4 gr. 4cm,
- podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm.
Krawężniki ograniczające nawierzchnię drogi - betonowe zatopione 12x25x100cm, ustawiane na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15. Spoiny pomiędzy krawężnikami należy wypełnić zaprawą cementową.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona do zaproszenia dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 88473,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa utwardzenia powierzchni gruntu Osady Borsztal.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu przy budynkach osady kostką betonową obramowaną opornikiem betonowym umożliwiające połączenie komunikacyjne pomiędzy budynkami oraz bramą wjazdową. Ponadto, planuje się wymianę opaski betonowej pomiędzy budynkiem mieszkalnym, a zjazdem na opaskę z kostki betonowej kolorowej.
Dla budowy utwardzenia przyjęto:
- nawierzchnię z kostki betonowej gr. 8cm,
- podsypkę cementowo-piaskową 1:4 gr. 4cm,
- podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm.
Krawężniki ograniczające nawierzchnię drogi - betonowe zatopione 12x25x100cm, ustawiane na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15. Spoiny pomiędzy krawężnikami należy wypełnić zaprawą cementową.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona do zaproszenia dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 58048,62 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa ogrodzenia Osady Borsztal.Przedmiot zamówienia obejmuje rozbiórkę istniejącego ogrodzenia oraz budowę ogrodzenia z paneli siatkowych o grubości pręta 5 mm na słupkach stalowych z cokołem betonowym systemowym oraz bramą dwuskrzydłową z ramą wykonaną z profilu zamkniętego 30x40 mm i wypełnieniem z profilu 20x20 mm w rozstawie max 12 cm oraz bramą przesuwną z rama wykonaną z profilu półzamkniętego 70x70x4 mm i wypełnieniem z profilu 20x20 mm w rozstawie max 12 cm. Słupki przybramowe z profilu zamkniętego 100x100x4 mm. Wszystkie elementy stalowe ocynkowane malowane proszkowo w kolorze zielonym.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona do zaproszenia koncepcja przebudowy ogrodzenia, opis techniczny, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 95213,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60608,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89419,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60608,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Ziemnych Transportowych i Elektromechanika Mirosława i Kazimierz Laska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911006866
7.3.3) Ulica: Wyspiańskiego 19/1
7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 83-400
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60608,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46085,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46085,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Ziemnych Transportowych i Elektromechanika Mirosława i Kazimierz Laska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911006866
7.3.3) Ulica: Wyspiańskiego 19/1
7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 83-400
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46085,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69328,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94890,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69328,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Ziemnych Transportowych i Elektromechanika Mirosława i Kazimierz Laska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911006866
7.3.3) Ulica: Wyspiańskiego 19/1
7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 83-400
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69328,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |