Zakup wraz z dostawą i montażem tablicy LED na terenie hali widowiskowo-sportowej „Arena Legionowo” w Legionowie przy ul. Chrobrego 50B

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00669148
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00669148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-23 08:57
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-551606f6-fdca-4da2-b57a-204fb1fa587a
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kolorowe monitory wideoUrządzenia multimedialneEkranyUrządzenia siecioweOkablowanie siecioweRoboty instalacyjne elektryczneUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
334 887,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669148 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą i montażem tablicy LED na terenie hali widowiskowo-sportowej „Arena Legionowo” w Legionowie przy ul. Chrobrego 50B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227663491

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą i montażem tablicy LED na terenie hali widowiskowo-sportowej „Arena Legionowo” w Legionowie przy ul. Chrobrego 50B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-551606f6-fdca-4da2-b57a-204fb1fa587a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036658/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup i montaż tablicy LED

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605966

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.53.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą, montażem oraz konfiguracją systemu poprawnie działającej, fabrycznie nowej tablicy LED (ekran główny + ekran pomocniczy) wykonanej w technologii SMD, charakteryzującej się gęstością piksela nie większą niż 3,91 mm, na konstrukcji metalowej wraz z komputerem, oprogramowaniem oraz sterownikiem łączącym komputer z tablicami, montażem, szkoleniem, serwisem oraz gwarancją.
2. Wymaga się dostarczenia ekranu, w którym wszystkie diody pochodzą od jednego producenta. Wyświetlacz powinien umożliwiać prezentację dowolnych treści (zarówno relacji na żywo z wydarzeń, jak i istotnych informacji dla widzów). Wyświetlacz planowany jest do wykorzystywania w trakcie imprez sportowo-rozrywkowych do prezentacji zarówno relacji „na żywo” materiału zrealizowanego i transmitowanego przez stacje telewizyjne, jak również do prezentacji artystycznych, komunikatów kierowanych do uczestników imprezy, wizualizacji oraz materiałów reklamowych i informacyjnych oraz mający zastosowanie jako „wirtualna tablica wyników podczas rozgrywanych zawodów sportowych” obsługując dyscypliny sportowe (piłka siatkowa, piłka ręczna, koszykówka, futsal, multisport, itp). Oprogramowanie sterujące pracą wyświetlacza wielkoformatowego powinno uwzględniać wszystkie wskazane wyżej pola eksploatacji.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie projektu wykonawczego;
2) Tablica LED o wymiarach 8,0m x 4,5m z konstrukcją nośną oraz elementami systemu zarządzania obrazem i wynikami wraz z oprogramowaniem umożliwiającym wyświetlanie przebiegu i wyników dla halowych dyscyplin sportowych m.in. piłka siatkowa,piłka ręczna, koszykówka , futsal, tenis, multisport;
3) Ekran pomocniczy o wymiarach 4,0m x 2,5m z konstrukcją nośną oraz elementami systemu zarządzania obrazem i wynikami skonfigurowany z tablicą główną wraz z oprogramowaniem umożliwiającym wyświetlanie przebiegu i wyników dla halowych dyscyplin sportowych m.in. piłka siatkowa,piłka ręczna, koszykówka , futsal, tenis, multisport;
4) Trzy kamery wewnętrzne wraz z kontrolerem wielokamerowym;
5) Dwa panele sędziowskie;
6) Dwa zegary kwadratowe nakoszowe;
7) Instalacja zasilająca i teletechniczna urządzeń;
8) Dwa procesory skalujące wideo oraz mikser wideo;
9) Serwis, przeglądy okresowe w czasie trwania gwarancji wszystkich opisanych urządzeń;
10) Szkolenie w zakresie użytkowania wszystkich dostarczonych systemów wraz
z instrukcjami w języku polskim;
11) Inne warunki dotyczące przedmiotu zamówienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ oraz umowa stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32323100-4 - Kolorowe monitory wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32351200-0 - Ekrany

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334887,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349996,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 334887,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TDC POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7642596452

7.3.3) Ulica: ul. Kwarcowa 4

7.3.4) Miejscowość: Suchy Las

7.3.5) Kod pocztowy: 62-002

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334887,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy