po terminietermin 2026-07-01 11:00
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 169/2026 Voltra
Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 364129-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-05-28
- Termin
- 2026-07-01 11:00
- Wartość
- 29 011 444,28 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5242958778
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.