po terminietermin 2026-06-15 10:00
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na roboty budowlane – modernizacja centralnej klatki schodowej w budynku wysokim Szpitala w celu zwiększenia dostępności dla osób niepełnosprawnych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 378542-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-06-03
- Termin
- 2026-06-15 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 105/2026
- Identyfikator
- 7292345599
- Wysłano
- 2026-06-02
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie ścianek działowychWyrównywanie podłógPokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwiInstalowanie sufitów podwieszanychTynkowanieRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWyposażenie różneMeble
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.