Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 02 03, 20 03 99ex, 20 01 99ex

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00669734
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00669734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 10:32
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddaa8f3c-973c-48de-97dd-05dc519d21b5
Identyfikator
7141888646
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669734 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 02 03, 20 03 99ex, 20 01 99ex

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432725102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek II 6

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwiazekgmin@zwiazekgmin.lubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zkgzl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zkgzl.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 02 03, 20 03 99ex, 20 01 99ex

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddaa8f3c-973c-48de-97dd-05dc519d21b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071026/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach 20 02 03, 20 03 99ex, 20 01 99ex

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627184

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DGO.271/P.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej o kodzie 20 02 03– inne odpady nieulegające biodegradacji (cmentarne). Poprzez zagospodarowanie rozumie się składowanie na składowisku odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne dla odpadów cmentarnych.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach:
− 20 02 03 – inne odpady nieulegające biodegradacji (cmentarne),
pochodzących z nieruchomości położonych na terenie gmin członkowskich Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej: Gminy Miasto Lubartów, Gminy Lubartów, Gminy Ostrówek, Gminy Serniki i Gminy Ostrów Lubelski w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U.2024 poz. 399) zapisami „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2022", uchwalonego uchwałą Sejmiku Województwa Nr XXIV/349/2016, oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej oraz aktami je zmieniającymi lub zastępującymi.
3) Szacunkowa ilość wytwarzanych odpadów w okresie trwania zamówienia to:
a) 20 02 03– odpady cmentarne – 239 Mg,
podane ilości odpadów są szacunkowe i należy je traktować orientacyjnie, ponieważ mogą one ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości przekazanych odpadów w zależności od faktycznych potrzeb bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu; przy czym, stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia wynosi :
a) 20 02 03 – odpady cmentarne – 50 Mg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.5.) Wartość części: 57786,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej o kodach 20 03 99 ex i 20 01 99 ex – popiół pochodzący z palenisk domowych. Poprzez zagospodarowanie rozumie się składowanie na składowisku odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne dla odpadów popiołu.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach:
− 20 01 99 ex – popiół pochodzący z palenisk domowych;
− 20 03 99 ex – popiół pochodzący z palenisk domowych;
pochodzących z nieruchomości położonych na terenie gmin członkowskich Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej: Gminy Miasto Lubartów, Gminy Lubartów, Gminy Ostrówek, Gminy Serniki i Gminy Ostrów Lubelski w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U.2024 poz. 399) zapisami „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2022", uchwalonego uchwałą Sejmiku Województwa Nr XXIV/349/2016, oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej oraz aktami je zmieniającymi lub zastępującymi.
3) Szacunkowa ilość wytwarzanych odpadów w okresie trwania zamówienia to:
a) 20 01 99 ex – odpady popiołu – 770 Mg,
b) 20 03 99ex – odpady popiołu – 183 Mg,
podane ilości odpadów są szacunkowe i należy je traktować orientacyjnie, ponieważ mogą one ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości przekazanych odpadów w zależności od faktycznych potrzeb bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu; przy czym, stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia wynosi :
a) 20 03 99 ex lub 20 01 99 ex – odpady popiołu – 100 Mg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.5.) Wartość części: 604058,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi