Budowa windy przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami w budynku C-4 na terenie AGH w Krakowie. DE-dzp.272-226/24

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00440509
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00440509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-01 10:39
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b4bacdf-111c-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymKonstrukcje z betonu zbrojonegoMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneWindy

Wykonawcy

1 przyznane

STAMBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlnica, PL · lot 0
1 165 768,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440509 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami w budynku C-4 na terenie AGH w Krakowie. DE-dzp.272-226/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa windy przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami w budynku C-4 na terenie AGH w Krakowie. DE-dzp.272-226/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b4bacdf-111c-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00321444

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-226/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1165768,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa dźwigu osobowego zewnętrznego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku C-4 na terenie AGH w Krakowie z uwzględnieniem podziału na Zadanie I i Zadanie II.

Zakres zamówienia obejmuje:

Zadanie I:
- przebudowa istniejącego szybu geodezyjnego w budynku C-4 na potrzeby montażu windy dostosowanej dla osób niepełnosprawnych wraz z wykonaniem nowego wejścia do budynku od strony wschodniej z zadaszeniem zewnętrznym
- montaż dźwigu osobowego
- przebudowa układu ścian wraz z otworami drzwiowymi w obrębie nowo wytwarzanego pionu komunikacyjnego
- wykończenia powierzchni ścian podłóg i sufitów w obrębie prowadzonych prac
- wymiana oraz montaż nowej stolarki drzwiowej
- instalacja oświetlenia podstawowego, awaryjnego oraz ewakuacyjnego
- instalacja kontroli dostępu nowego wejścia do budynku
- instalacja wideo-domofonowa nowego wejścia do budynku
- instalacja monitoringu wizyjnego
- przebudowa instalacji wody użytkowej
- wyprowadzenie niezbędnych przewodów pożarowych do KD oraz zjazdu pożarowego windy

Zadanie II:
- demontaż starej windy wraz z adaptacją starego szybu windowego na potrzeby naukowo-badawcze Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
- inne wynikających z dokumentacji i zapisów SWZ
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia (materiały, urządzenia, wyposażenia, robocizna) na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 36 miesięcy (3 lata) - (gwarancja tzw. podstawowa (kryterium oceny ofert), za wyjątkiem drzwi wejściowych gdzie okres gwarancji nie może być krótszy niż 10 lat, zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

42416100-6 - Windy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1092888,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1852946,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1165768,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Stambud Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2K-Budownictwo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., 2K-Budownictwo Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441783415

7.3.3) Ulica: ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4) Miejscowość: Modlnica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

instalacje elektryczne - MG Technika spółka z o. o., instalacje sanitarne - WITEK INSTALACJE Sp. z o.o., dostawa i montaż Windy - ZEMM Sp. z o. o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1165768,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane