Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie
Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00669906
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00669906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-23 11:01
- Lokalizacja
- Świerzawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5e5ac0d-6a8d-46a0-82ff-459bd633e564
- Identyfikator
- 6941618994
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669906 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 391072002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skowronia Góra 3
1.5.2.) Miejscowość: Świerzawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-540
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757134890
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.dudzic@zazswierzawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zazswierzawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5e5ac0d-6a8d-46a0-82ff-459bd633e5641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Rehabilitacja osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5e5ac0d-6a8d-46a0-82ff-459bd633e564
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023037/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KF.272.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 105000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego wraz z transportem i rozładunkiem na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy oleju opałowego w szacunkowej łącznej ilości około 30 000 litrów przez cały okres realizacji zamówienia. Zakup oleju opałowego dokonywany będzie sukcesywnie, w miarę pojawiania się potrzeb Zamawiającego. Paliwo wydawane będzie do zbiorników Zakładu Aktywności Zawodowej w Świerzawie. Oferowane paliwo musi spełniać wymagania określone Polską Normą PN-C-96024. Wykonawca zobowiązany będzie dostarczać przedmiot umowy sukcesywnie przez okres trwania umowy. Dostawy oleju odbywać się będą transportem Wykonawcy, na koszt i ryzyko Wykonawcy, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Zakładu tj. od 7:00 do 15:00 (po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym). Podane ilości należy traktować jako przewidywane (szacunkowe), a ich osiągnięcie
w okresie realizacji umowy nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty tj. oferty Gaz Petrol Sp. z o. o., ul. 1 Maja 90, 55-080 Kąty Wrocławskie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 140 000,00 złotych, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112545 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156087 PLN
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |