Druk oraz dostawa materiałów reklamowych dla Politechniki Koszalińskiej

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00669927
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00669927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 11:06
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39fc66f9-7f76-497b-9133-607a22c2cc21
Identyfikator
6690505168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z drukowaniem

Wykonawcy

1 przyznane

ZAPOL SOBCZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
209 336,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669927 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk oraz dostawa materiałów reklamowych dla Politechniki Koszalińskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39fc66f9-7f76-497b-9133-607a22c2cc21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Druk oraz dostawa materiałów reklamowych dla Politechniki Koszalińskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39fc66f9-7f76-497b-9133-607a22c2cc21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007211/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Druk oraz dostawa materiałów reklamowych dla Politechniki Koszalińskiej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 28/TP1/SZP-3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Druk oraz dostawa materiałów reklamowych dla Politechniki Koszalińskiej w zakresie określonym w SWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) projekty wykonane przez Zamawiającego przekazane będą w postaci plików PDF, CDR, TIF;
2) wycena druków reklamowych nie obejmuje opracowania projektu przez Wykonawcę,
3) wyjątkiem jest wizualizacja notatników i teczki w masie barwionej (poz. 5, 6 i 10 w formularzu cenowym), w których wizualizacja powinna być ujęta w zaoferowanej cenie zamówienia. Wykonawca jest zobowiązany każdorazowo przedstawić Zamawiającemu wizualizację ww. pozycji do uzyskania akceptacji;
4) prawa autorskie do wizualizacji przechodzą na Zamawiającego;
5) protokół odbioru jest jedyną podstawą do wystawienia faktury VAT i zapłaty zgodnie z umową;
6) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości poszczególnych partii artykułów promocyjnych w trakcie trwania umowy bez zmiany cen jednostkowych;
7) Zamawiający zastrzega niewykorzystanie w całości zapisanych ilości, zgodnie z zapisami w umowie;
8) czasopismo uczelniane z pozycji 11 formularza cenowego posiada Numer ISSN 1509-771;
9) Wykonawca zobowiązany jest do odpowiedniego spakowania druków, w tym: czasopisma pakowane w kartony - ilość czasopism w 1 kartonie maksymalnie 20 szt. +//- 2, informatory pakowane w kartony - ilość informatorów w 1 kartonie maksymalnie 30 szt. +//- 2;
10) Wykonawca zobowiązuje się do opisania na każdym opakowaniu ilości sztuk druków, która znajduje się wewnątrz.

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia maksymalnej wartości brutto umowy.
Podane w formularzu cenowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia pomnożonego przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 80 % jej maksymalnej wartości brutto.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209336,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411864,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209336,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAPOL SOBCZYK Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8520509412

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209336,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi