Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych z nadrukiem dla Politechniki Koszalińskiej
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00669985
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00669985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 11:15
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7acee8c1-fc8e-42e9-ae97-f6d5f48e3579
- Identyfikator
- 6690505168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00669985 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych z nadrukiem dla Politechniki Koszalińskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŚNIADECKICH 2
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-453
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@tu.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tu.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7acee8c1-fc8e-42e9-ae97-f6d5f48e35791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych z nadrukiem dla Politechniki Koszalińskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7acee8c1-fc8e-42e9-ae97-f6d5f48e3579
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007211/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa materiałów reklamowych z nadrukiem dla Politechniki Koszalińskiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 31/TP1/SZP-3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych z nadrukiem dla Politechniki Koszalińskiej w zakresie określonym w SWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
a) poszczególne zlecenia przekazywane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej;
b) Wykonawca zobowiązany jest po otrzymaniu treści do wykonania wizualizacji nadruku na materiale reklamowym i przedłożenia go (w formie elektronicznej) do akceptacji osobie wyznaczonej przez Zamawiającego w ciągu 2 dni roboczych (poprawki uwzględnione w cenie);
c) teksty i logotypy potrzebne do wykonania wizualizacji nadruków przesyła do firmy realizującej zamówienie Zamawiający;
d) w przypadku wykonania projektu nadruku we własnym zakresie przez Zamawiającego materiał do nadruku przekazany będzie w postaci plików PDF, EPS, CDR z czcionkami zamienionymi na krzywe;
e) materiały reklamowe zapewnia Wykonawca;
f) zlecenie wykonania wizualizacji winno być ujęte w cenie;
g) adaptacja projektu powinna być ujęta w zaoferowanej cenie zamówienia;
h) prawa autorskie do projektów nadruków przechodzą na Zamawiającego;
i) materiały reklamowe powinny być dostarczone do siedziby Zamawiającego
w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego;
j) termin realizacji zamówień – do 12 dni roboczych, a w przypadku materiałów potrzebnych na konferencje bądź imprezy promocyjne - 5 dni roboczych (w tym 2 dni robocze na przygotowanie i akceptacje wizualizacji);
k) protokół odbioru jest jedyną podstawą do wystawienia faktury VAT i zapłaty zgodnie
z umową;
l) Zamawiający zastrzega niewykorzystanie w całości zapisanych ilości;
m) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości poszczególnych partii artykułów promocyjnych w trakcie trwania umowy bez zmiany cen jednostkowych.
3. Szczegółowe postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia maksymalnej wartości brutto umowy.
Podane w formularzu cenowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia pomnożonego przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 80 % jej maksymalnej wartości brutto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166174,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338865,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166174,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUTTERFLY GADŻTY REKLAMOWE AGNIESZKA BOROWY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8511116127
7.3.4) Miejscowość: SZCZECIN
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166174,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |