„Świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych z terenu miasta Kalisza”

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00670045
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00670045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 11:21
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f667cf51-d307-4234-ba31-40f8466e830a
Identyfikator
6181592673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

STOWARZYSZENIE MONAR CENTRUM POMOCY BLIŹNIEMU MARKOT w Komórkach filia w Woli Malowanej 22Wola Malowana, PL · lot 0
272 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670045 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych z terenu miasta Kalisza”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003340601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops.zp@mops-kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mops-kalisz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc Społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych z terenu miasta Kalisza”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f667cf51-d307-4234-ba31-40f8466e830a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071083/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych z terenu miasta Kalisza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w zamówieniu podstawowym MOPS-DFK 2318.2.2024 przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których
mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp o wartości netto: nie przekraczającej 280.000,00 zł netto.
Zgodnie z zapisami SWZ zamówienie polegać będzie na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych przedmiotem zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: MOPS-SP-II.2318.2.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPS-DFK.2314.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług schronienia z usługami opiekuńczymi tj. udzielenie tymczasowego całodobowego schronienia w schronisku dla bezdomnych wraz z zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych oraz usług opiekuńczych dla osób bezdomnych, w tym całodziennego wyżywienia oraz prowadzenie pracy socjalnej dla osób bezdomnych, które za względu na wiek, długotrwałą chorobę, niepełnosprawność wymagają częściowej pomocy i opieki innych osób (w tym opieki pielęgniarskiej) mającej na celu pomoc w załatwianiu podstawowych spraw życiowych.
Zapewnienie usług aktywizacji ukierunkowanych na rozwinięcie lub wzmocnienie aktywności społecznej, uzyskanie samodzielności życiowej i wyjście z bezdomności. Zapewnienie informacji o dostępnych formach pomocy, a w razie potrzeby pomoc w jej zorganizowaniu.
2. Zamawiający przewiduje, że prognozowana szacunkowa liczba osób skierowanych do schroniska w okresie umowy to 10 osób (przy czym zakłada się, że nie będzie to mniej niż 8 osób).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOWARZYSZENIE MONAR Centrum Pomocy Bliźniemu MARKOT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657293108

7.3.4) Miejscowość: Wola Malowana

7.3.5) Kod pocztowy: 97-512

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi