„Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”

Powiat Sandomierski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00670103
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00670103/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-23 11:28
Lokalizacja
Sandomierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08f3a11f-1189-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8641823946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie windRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneKonstrukcje dachoweRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowychWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

F.H.U. CZERWIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzyce, PL · lot 2
1 247 364,7 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670103 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sandomierski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 34

1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.sandomierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat.sandomierz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08f3a11f-1189-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08f3a11f-1189-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670103

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064378/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273565

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2497036,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Rozbudowa o windę zewnętrzną, przebudowa i remont budynku położonego na działce nr ewid. 99/5 w Sandomierzu przy ul. Kwiatkowskiego 24 w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 518432,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112410-5 - Konstrukcje dachowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 363203,23 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Przebudowa drogi pożarowej i budowa zjazdu publicznego z drogi gminnej przy Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

4.5.5.) Wartość części: 1015874,95 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Przebudowa ronda na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1737T ulicy Wojska Polskiego z drogą gminną ulica 11-Listopada w Sandomierzu w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ - część 4.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233224-5 - Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowych

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.5.) Wartość części: 599525,92 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z brakiem ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”, w części 1 pn.: "Rozbudowa o windę zewnętrzną, przebudowa i remont budynku położonego na działce nr ewid. 99/5 w Sandomierzu przy ul. Kwiatkowskiego 24 w Sandomierzu" przedmiotowe postępowanie w tej części zostało unieważnione.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, że Wykonawca składający najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na realizację zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”, w części 2 pn.: "Remont, wymiana pokrycia dachowego wraz z częściową wymianą elementów konstrukcji dachu na budynku Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu" złożył oświadczenie w sprawie odstąpienia od podpisania umowy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399709,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399709,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1247364,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1537500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1247364,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. Czerwiński Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672253906

7.3.3) Ulica: ul. Odlewników 52 K

7.3.4) Miejscowość: Gorzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 39-432

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1247364,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z brakiem ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej i społecznej wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”, w części 4 pn.: "Przebudowa ronda na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1737T ulicy Wojska Polskiego z drogą gminną ulica 11-Listopada w Sandomierzu" przedmiotowe postępowanie w tej części zostało unieważnione.

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane