Dostawy energii cieplnej do obiektu Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przy al. 1000-lecia PP 8 w Białymstoku

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00670173
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00670173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 11:37
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d783a67c-3ab5-4caf-9809-a2a71dfe6366
Identyfikator
9660437133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przesył i stacje innych źródeł energii

Wykonawcy

1 przyznane

Enea ciepło sp. z o.o.Białystok, PL · lot 0
711 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670173 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawy energii cieplnej do obiektu Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przy al. 1000-lecia PP 8 w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. K. Branickiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-085

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.bialystok@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaskie.kas.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy energii cieplnej do obiektu Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przy al. 1000-lecia PP 8 w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d783a67c-3ab5-4caf-9809-a2a71dfe6366

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00226133/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa energii cieplnej do obieku Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przy Al 1000- lecia P.P. 8 w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki (art. 305 pkt 1 w nawiązaniu do art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy). Dostawa energii cieplnej na terenie działania zamawiającego prowadzona jest tylko przez jednego wykonawcę tzw. monopolista naturalny. Zamawiający jest pozbawiony innej możliwości wyboru wykonawcy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2001-ILZ.260.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 578048,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa dystrybucji (przesyłu) energii cieplnej do obiektu Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku przy al. 1000-lecia PP 8 w Białymstoku

4.5.3.) Główny kod CPV: 65400000-7 - Przesył i stacje innych źródeł energii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Enea ciepło sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420201908

7.3.3) Ulica: Warszawska

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-062

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 711000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2050-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa na czas nieokreślony.
Wykonawca jest monopolistą naturalnym - jedynym wykonującym usługi dystrybucji i przesyłu energii cieplnej na terenie działania zamawiającego
2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi